Головна » 2018 » Серпень » 2 » 23 тисячі гривень втратив житель Борщева, довірившись псевдобанкіру


23 тисячі гривень втратив житель Борщева, довірившись псевдобанкіру

16.08.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 857


Псевдопрацівники банку продовжують ошукувати жителів області. Краяни втрачають власні заощадження через надмірну довіру.

З заявою про шахрайство до поліцейських звернувся мешканець райцентру Борщів. Він повідомив, що до нього зателефонував невідомий, представився працівником фінансової установи та обманом заволодів коштами.

Шахрай розповів вже відому байку про несанкціонований доступ до рахунку клієнта. Запевнив, що необхідно оперативно поміняти захисні дані аби отримати доступ до готівки на картці.Її зі слів доздвонювача було заблоковано працівниками банку задля безпеки. Чоловік повірив і потрапив у пастку. Вже через декілька хвилин після надання необхідних кодів з рахунку клієнта зникли 23 879 гривень.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Вкотре нагадуємо: працівники банку не телефонують своїм клієнтам задля отримання інформації про банківський рахунок. Тому будь-які запитання про ваші дані мають одразу насторожити. Також інформація яка надходить смс-повідмленням щодо здійснення різних операцій також є конфіденційною, і тільки ви маєте знати код задля переведення, зарахування чи зняття готівки з картки. Не будьте такими довірливими!
Переглядів: 857

Коментарі

avatar