Головна » 2019 » Жовтень » 10 » 70 гектарів землі під Києвом та тисячі доларів задекларував потенційний керівник Борщівської лікарні


70 гектарів землі під Києвом та тисячі доларів задекларував потенційний керівник Борщівської лікарні

16.11.2019
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 16


Віталій Гладкий, який працює в стінах Борщівської районної лікарні і став головним кандидатом на посаду керівника медичного закладу, перед офіційним призначенням на високу посаду оприлюднив декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Пересічний, здавалося б, медик, інтереси якого в стінах районної ради всіляко лобіює головний "радикал" Борщівщини Іван Чепесюк, вразив велетенськими земельними масивами, які перебувають у власності його сім'ї. І земля ця, між іншим, не де-небудь, а неподалік Києва.

Так от, судячи з декларації, у Віталія Мирославовича у власності під Києвом є два великих земельних масива: площею 48 та 24,5 гектарів відповідно. Набув право власності на них майбутній керівник у 2013 році. На території Борщівського району у власності ще більше 4 гектарів землі.

А от з автомобільним парком Віталію Гладком явно не так пощастило. У власності сімейства 3 старих автомобілі: 2 "Волги" та 30-річні "Жигулі".

Заробив Віталій Мирославович за минулий рік 185 тисяч гривень. Крім того, в готівці сімейство Гладких зберігає 10 700 доларів.

Переглядів: 16

Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: