Головна » 2018 » Листопад » 13 » Адвокат з Борщева безкоштовно допомогла покарати горе-батька, який заборгував більше 20 тисяч гривень аліментів


Адвокат з Борщева безкоштовно допомогла покарати горе-батька, який заборгував більше 20 тисяч гривень аліментів

15.12.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1631


Факт окремого проживання батьків від дитини не повинен забирати права на сімейне виховання, духовний та фізичний розвиток, нагадують тернополянам. Також це не звільняє батьків від обов’язків щодо дитини. Батька, який після розлучення забув про це, жителька Тернопільщини Т. змусила платити збільшений розмір аліментів завдяки допомозі адвоката Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області.

Вона звернулась до центру у квітні 2018 року. Клієнтка розповіла, що після одруження та народження дітей сімейне життя було неспокійним: чоловік часто вживав алкогольні напої та вчиняв фізичне насильство над дружиною. Через це постійно страждали діти, оскільки були свідками цих подій. Тому у 2012 році жінка розірвала шлюб з чоловіком.

Із того часу діти проживають із матір’ю та знаходяться на повному її утриманні. Батько участі у вихованні та утриманні дітей не бере, допускає заборгованість по сплаті аліментів, що згідно з довідкою відділу державної виконавчої служби становить більше уже 23 000 грн.

Оскільки жінка відноситься до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, у місцевому центрі видали наказ про надання безоплатної вторинної правової допомоги та призначили адвоката по справі Тамару Денисову.

Керуючись статтями Сімейного кодексу України адвокат склала позовну заяву про позбавлення батьківських прав батька, збільшення розміру аліментів на утримання дітей та здійснювала представництво інтересів клієнтки у суді.

Борщівським районним судом від 20 серпня 2018 року позов задовольнили в повному обсязі. Таким чином громадянина С. позбавили батьківських прав та збільшили розмір аліментів на утримання дітей до 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно до досягнення ними повноліття. Після розгляду справи в апеляційній інстанції рішення суду залишено без змін.

Нагадуємо, що за безоплатною правовою допомогою можна звернутися до спеціалістів Борщівського бюро правової допомоги — м. Борщів, вул. Шевченка, 20 а, тел.: (03541) 2-28-80

Джерело: Терен
Переглядів: 1631

Коментарі

avatar