Головна » 2018 » Листопад » 24 » Аферисти вкрали у довірливого мешканця Борщівщини майже 20 тисяч гривень


Аферисти вкрали у довірливого мешканця Борщівщини майже 20 тисяч гривень

15.12.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 542


Мешканці Тернопільщини через власну безпечність продовжують втрачати заощадження. Люди вірять невідомим, які телефонують їм, та у ході спілкування повідомлять всю особисту інформацію, яка вважається конфіденційною. Як результат з їх електронних гаманців зникають чималі суми.

Аферисти діють за старою та провіреною схемою. На засіб зв’язку приходить смс-повідомлення про те, що банківську картку заблоковано. В іншому випадку лунає телефонний дзвінок. Зазвичай на другому кінці слухавки ви почуєте чоловічий голос. Невідомий представляється працівником фінансової установи та повідомляє, що електронний гаманець власника заблоковано. У ході спілкування додзвонювач попросить уточнити певні дані, з-за допомогою яких згодом здійснює різного роду трансакції. Люди, не задумуючись, самі допомагають зловмисникам зняти готівку з їх рахунків.

Розкрити такого роду шахрайства доволі складно. Зловмисники, які вчиняють афери із банківськими картками, роблять свою справу швидко. Допоки потерпілий виявить, що його ошукали, гроші уже безслідно зникають з його рахунку.

За такою схемою знову потерпів житель Борщівщини. З електронного гаманця мешканця Борщівського районну аферисти зуміли вкрасти 19700 гривень.

Шахраї ввійшли в довіру, дізналися реквізити рахунків та іншу конфіденційну інформацію. Потерпілий зрозумів, що став жертвою аферистів, лише після того, як на телефон прийшло сповіщення про успішне зняття готівки.
Переглядів: 542

Коментарі

avatar