Головна » 2021 » Червень » 1 » Арсенко із Тернопільщини виграв в лотерею життєво необхідний укол, вартістю понад 2 млн доларів

Арсенко із Тернопільщини виграв в лотерею життєво необхідний укол, вартістю понад 2 млн доларів

24.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2115
ЗМІ неодноразово розповідали про Арсенка Бориса із міста Скалат, що на Тернопільщині.

У хлопчика рідкісна хвороба – СМА (спінальна м̕ язова атрофія) – рідкісне генетичне захворювання, що супроводжується втратою мотонейронів та прогресувальною атрофією м’язів, що призводить до ранньої смерті.

На підтримку хлопчика об’єдналися українці з різних куточків світу. Бо препарат на який потрібно було зібрати гроші дуже дорогий. Але сталось диво – Арсенко виграв препарат Zolglensma вартістю – 2,1 млн доларів в лотерею.

Про це повідомила матір хлопчика у мережі Facebook.

“Наша сім’я мріяла про цих два слова цілих 4 місяці!!! Скільки разів ми уявляли собі це?! Мільйон!!! Але тих почуттів, які відчуваєш в цей момент словами просто не описати! Цей особливий день настав!!! Хочеться про це кричати на ВЕСЬ світ!!! Арсенко виграв препарат Zolglensma в лотерею!!!”, – повідомила матір Арсенка.

До слова, компанія Zolgensma щороку розігрує 100 доз вартісного препарату. У благодійній лотереї участь можуть брати діти віком до 2 років з тих країн, де генотерапія офіційно не схвалена.

Галас
Переглядів: 2115


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: