Головна » 2021 » Квітень » 22 » Біжать на двір, щоб погрітися: на Тернопільщині діти повернулися у сирі, холодні школи

Біжать на двір, щоб погрітися: на Тернопільщині діти повернулися у сирі, холодні школи

24.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1420
Епідеміологи кажуть, що в області значно зменшилась кількість хворих на “ковід”, зокрема менше хворіють учні та педагоги. Тому, здебільшого, учні старших та середніх класів, що були на дистанційному навчанні, повернулися за шкільні парти.

Та радість від довгоочікуваної зустрічі з однокласниками та вчителями зникла, коли діти зрозуміли, що навчатимуться в холодних сирих приміщеннях. Адже більше місяця в школі не було опалення, а зараз опалювальний сезон закінчився. Про такий кричущий випадок написала у ФБ жителька Зборівщини Оля Матвіїшин.

“Сьогодні, після дистанційного навчання, діти вийшли на навчання в холодні, не опалювальні приміщення!Школа не опалювалася місяць. В приміщенні холодно та сиро. Вчителі змушені сидіти закутані, а що говорити про дітей? На верхніх поверхах в найтепліших класах +11.Це значно нижче норми.

Вчителів повідомили, що “опалення включати не будуть” тому, що “завершився опалювальний сезон”…Але ж мали змогу зекономити..Практично цілий рік діти були на дистанційному навчанні..Прохання до керівництва громади прокоментувати, чи буде відновлено опалення в навчальних закладах”, – написала пані Оля Матвіїшин.

Реально
Переглядів: 1420


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: