Головна » 2016 » Грудень » 13 » Блок Петра Порошенка та УКРОП вирішили сфальсифікувати голосування на Борщівщині?


Блок Петра Порошенка та УКРОП вирішили сфальсифікувати голосування на Борщівщині?

22.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 22
Переглядів: 1777


Потерпівши повну поразку на виборах голови Борщівської громади та отримавши тільки 4 місця в раді, партійці Петра Порошенка та Олега Барни, схоже, готуються хоча б якимось чином компенсувати втрату омріяних голосів, а точніше - депутатських місць.

В той самий час підконтрольний Степану та Олегу Барні місцевий політик Андрій Ратушняк, який на виборах голови зайняв 7 місце, готовий кістьми лягти, щоб завести в раду хоча б одного свого депутата.

На фоні цілковитої втрати довіри виборців після кількох гучних скандалів, представники БПП та УКРОПу ладні не тільки звернути гори, а й вчергове обдурити мешканців Борщівщини, буквально "пропихнувши" в міську раду УКРОП.

Після отриманого щойно листа небайдужого виборця, нам вдалось поспілкуватись з деякими членами виборчої комісії та представниками кількох партій, які підтвердили ці підозри.

Так от, провернувши подібного роду аферу та вкравши голоси виборців, які постійно нарікають, що їх думка нікого не хвилює, а голосування давно перетворилось у фікцію, пані Юзьків та компанія отримають додатково одного депутата, після чого зможуть вільно маніпулювати новообраним головою ради Кобилянським та новостворенною радою.

Також нам вдалось дізнатись від членів виборчої комісії, що на момент підрахунку "УКРОПу" для проходження в раду не вистачало 0,2% голосів виборців. Саме на цих 0,2% вирішили сфальсифікувати результати виборів представники Блоку Петра Порошенка, щоб тільки завести в раду ще одного депутата, який буде підконтрольний цілком і повністю.

Цим самим люди Барни вкотре зрадять своїх виборців, а члени комісії, які стануть співучасниками фальсифікації, отримають можливість на кілька років відправитись за грати. Подібні випадки в Україні уже були, тому усе в руках тих, хто організовує та втілює в життя подібні афери.
Переглядів: 1777

Коментарі

avatar
22
Написав листа Гройсману і в ЦВК - нехай вони розбираюються з усім цим кодлом, з цими Юзьковими і Барнами...
avatar
21
Я двома руками за це, ці виродки вже дістали, вони думають, що безкарні і все їм з рук зійде. І ще треба писати в усі інстанції, нехай самі виганяють ту Юзькову з посади і садять нормального керівника.
avatar
20
Олег, тоді їдем в Чортків і говорим відкрито про це все? Хто за?
avatar
19
Люди, та тим Баранам насрати на народ, вони заробляють бабло і граються у великих політиків світового гатунку...для таких людей дурити інших - закон і їм наплювати на нас з вами, головне, щоб поближче до корита.

І так, в Чорткові буде Порох, нехай хтось поцікавиться усім цим.
avatar
18
Завтра на Тернопільщину їде Порошенко, най його хтось і спитає за фальшування в Борщеві...
avatar
17
а звідки ти знаєш чи бідний він чи багатий? Ти рахувала його статки? в нього шо фабрика Рошен є і літак? Бачу ти бідна на розум раз таке пишеш! Встидалася би!
avatar
16
Може і переробилась....а твій Ратушняк шо бідний....eNFhh
avatar
15
Катя, а тобі мало того шо держава заплатила? Ти сильно переробилася один день в комісії? Совість би мала. Може і не має грошей, не всі партії виплачували, неправда! Тільки "жирні" бютівці і бпп, які мали гроші і бізнесменів в себе ті і виплачували.
avatar
14
Треба просто Юзьову вигнати страним віником і Барну, який людям розказує казочки і вішає лапшу, гнати копанцями з міста.

Вони ж заради бабла готові на все, щоб тільки текло нескінченим потоком їм в кишені.
avatar
13
Всі партіі платили ще крім держави....а УКРОП немає грошей

1 2 3 »
avatar