Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Борщів'янин, звинувачений у торгівлі наркотиками, втік до війська, щоб не сісти за грати


Борщів'янин, звинувачений у торгівлі наркотиками, втік до війська, щоб не сісти за грати

18.10.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1449


На Тернопільщині прокуратура встановила факт підроблення документів, пов‘язаних з призовом особи на військову службу.

Як повідомили у прес-службі прокуратури області, обвинувачений у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 307 КК України (Незаконне придбання, зберігання, збут наркотичних засобів, психотропних речовин групою осіб) не з‘являвся на слухання справи в суді через перебування у лавах Нацгвардії України, хоча, за законом, його не могли призвати до війська.

Встановлено, що у серпні 2017 року невідомі особи підробили документ про те, що обвинувачений на обліку у Борщівському відділенні поліції Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області не перебуває, в той час коли Борщівським районним судом стосовно нього розглядається кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 КК України.

Підроблення документів призвело до безпідставного направлення юнака, підозрюваного у торгівлі наркотиками, на проходження служби в Національній гвардії України.

Прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 366 (Службове підроблення) КК України. Триває розслідування, процесуальне керівництво у якому здійснює Чортківська місцева прокуратура.
Переглядів: 1449

Коментарі

avatar