Головна » 2020 » Жовтень » 10 » Борщівська лікарня переповнена, а медикам усе важче боротись з коронавірусом

Борщівська лікарня переповнена, а медикам усе важче боротись з коронавірусом

04.03.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 4232
"У зв'язку із важкою епідеміологічною ситуацією в районі КНП "Борщівська районна лікарня" звертається до усіх небайдужих за волонтерською допомогою по догляду за хворими. На даний час на стаціонарному лікуванні перебуває 64 особи з діагнозом COVID-19. Під підозрою - 10 осіб. З діагнозом пневмонія - 87 осіб. На жаль, нам критично не вистачає людей (волонтерів), які готові вкладати свій час у вирішення проблеми боротьби з епідемією коронавірусу. Більшість хворих потребують круглодобового догляду. Ми зі своєї сторони забезпечемо вас всіма необхідними засобами індивідуального захисту, а наш медперсонал надасть вам кваліфіковане роз'яснення , щодо допомоги хворим - облаштування життєвого простору, способи заміни натільної та постільної білизни, підгузків, техніка та способи переміщення осіб, які користуються допоміжними засобами пересування, догляд за тілом хворого.

Ми віримо, що серед вас є небайдужі люди, які готові вникнути в нашу проблему. Будемо дуже вдячні всім, хто відгукнеться на наше прохання!!!",- йдеться на сторінці медзакладу.

Судячи з офіційних данних, в Борщівській районній лікарні є 80 ліжкомісць для іфекційних хворих, з яких заповнено уже 64. Крім того, судячи з допису, медикам усе важче доглядати за такою великою кількістю хворих.

Редакція "Звістки" долучається до прохання медиків допомогти у боротьбі проти COVID-19. Разом із тим просимо усіх дотримуватись елементарних вимог і не наражати себе та оточуючих на небезпеку інфікування.
Переглядів: 4232


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: