Головна » 2017 » Січень » 24 » Борщівська новорічна ялинка потрапила в ТОП-10 журналістського рейтингу


Борщівська новорічна ялинка потрапила в ТОП-10 журналістського рейтингу

27.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1700


Як правило, новорічно-різдвяний цикл святкувань українці завершують на Водохреща. Після 20 січня з головних майданів міст та сіл зникають новорічні ялинки і тільки шопки в церквах нагадують, що «Христос Рождається» до Стрітення – 15 лютого.

Редакція сайту ТЕРЕН пропонує своїм читачам побачити, як виглядали новорічні красуні в райцентрах та окремих містах і селищах нашої області на початку нового 2017 року. Примітно, що більшість ялинок були живими, з яких прикрасили святковими гірляндами ті, що ростуть в центрах міст і містечок. Так зробили, наприклад, в Теребовлі (прикрасили 4 ялинки, що ростуть поруч), Бучачі (прикрасили 2 ялинки, що ростуть поруч), Скалаті (прикрашено 4 ялинки).

Кількість гірлянд, що використовувалися для ілюмінацій – від 1 до 5. Поблизу декількох ялинок було встановлено різдвяні шопки (наприклад, Чортків, Хоростків, Теребовля, Микулинці, Монастириська). А в Козові встановили 2 практично однакові ялинки: в центрі селища та в поселенні цукровиків.

Натомість в селищі Залізці ялинка 19 січня не була ввімкненою. Саме цим пояснюється її поки що останнє місце рейтингу.

Загалом, в кожному населеному пункті доклалися до створення святкового настрою не лише мигаючими вогнями лісової красуні, але і ілюмінацією площ, вулиць, скверів.

Своєрідний рейтинг 2017 року очолює ялинка села Настасова Тернопільського району, яку цьогоріч встановили вперше поблизу комплексу Матері Божої, і яка гармонійно вписалась в святкову ілюмінацію центру села.Другу сходинку займає новорічна красуня на території Почаївської ЛавриТретьою за красою є ялинка в смт. ПідволочиськЧетверте місце віддано ялинці в обласному центріІ замикає п’ятірку рейтингу красуня з Кременця. Вона ж виглядає найвищою.Далі місця розподілились наступним чином:

6. Гусятин7. Монастириська8. Микулинці9. Чортків10. Борщів11. Бережани12. Копичинці13. Зборів14. Гримайлів15. Підгайці16. Ланівці17. Хоростків18. Почаїв19. Заліщики20. Скалат21. Теребовля22. В.Дедеркали23. Козова24. Бучач25. Шумськ26. Збараж27. Залізці
Звісно, в основі порядковості лежить суб’єктивний фактор сприйняття, звісно, фотографія не завжди передає всі палітри вогнів гірлянд, тому «ТЕРЕН» заохочує до зимових мандрівок нашою областю, щоб самому на наступний рік переконатися, які ялинки посядуть перші сходинки рейтингу 2018 року.
Переглядів: 1700

Коментарі

avatar