Головна » 2018 » Січень » 21 » Борщівська ОТГ готується до роздільного збирання сміття


Борщівська ОТГ готується до роздільного збирання сміття

20.02.2019
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 772


Встановити 100 сміттєвих контейнерів для пластику та 12 контейнерів для скла планують в населених пунктах Борщівської ОТГ. Такі кроки задля поліпшення екології краю включає Програма створення системи поводження з твердими побутовими відходами, яку раніше прийняли на сесії Борщівської міської ради (від 20 листопада 2017 № 516). Також очікують, що запровадження сортування сміття зменшить навантаження на міський бюджет та частково забезпечить комунальні підприємства оборотними коштами за рахунок реалізації відсортованих відходів.

У тексті програми йдеться про те, що баки для роздільного збирання поміщатимуть на вулицях громади та на території шкіл і дошкільних навчальних закладів. Окремо виділятимуть сортування речовин кольори. Контейнери для пластику пофарбують у жовтий колір. Після збору пластикові відходи будуть пресуватись на пункті тимчасового зберігання та реалізовуватись на пункти прийому вторинної сировини для подальшої переробки.

Згідно Закону України «Про відходи» з 1 січня 2018 року роздільне збирання ТПВ повинні ввести у всіх населених пунктах.Джерело: Терен
Переглядів: 772

Коментарі

avatar