Головна » 2018 » Грудень » 16 » Борщівські борці здобули нагороди на турнірі в Молдові

Борщівські борці здобули нагороди на турнірі в Молдові

29.03.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 934
Учора, 15 грудня, в невеликому молдавському містечку Глодяни, третину населення якого, що цікаво, складають українці, пройшов Республіканський турнір з вільної боротьби "Кубок Президента". Участь у турнірі взяли юні спортсмени з різних куточків самої Молдови, а також підопічні борщівського тренера Руслана Антонюка.

Приємно, що вкотре на п'єдестал для нагородження підіймались і спорстмени з Борщівщини, які мають можливість випробувати себе і за межами України.

Зокрема, як розповів на власній сторінці наставник борщівських борців Руслан Антонюк, зі змагань наші спорстмени привезли 2 "бронзи".

3 місце у ваговій категорії 36 кг завоював борець з села Кривче Тісногуз Артем. Також 3 місце у ваговій категорії 67 кг посів борщів'янин Антонюк Андрій, який не перестає тішити хорошими результатами.