Головна » 2016 » Грудень » 20 » Борщівські рятувальники отримали нове спорядження


Борщівські рятувальники отримали нове спорядження

22.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 365


19 грудня на Борщівщині трапилась надзвичайно приємна подія. На території 8-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління відкрили контрольний пост газодимозахисної служби, який у подальшому обслуговуватиме апарати для захисту органів дихання, що перебувають у бойовому розрахунку частини.

На урочисте відкриття завітав начальник У ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, голова районної державної адміністрації Людмила Юзьків, голова районної ради Іван Кобилянський, виконувач обов'язків міського голови Галина Ковбель.

За сприяння міської та районної ради, районної державної адміністрації було виділено кошти для закупівлі апаратів захисту органів дихання на стиснутому повітрі. Всього закупили 8 апаратів фірми Drager та 21 маску для захисту органів дихання.

Начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей подякував за підтримку представникам органів місцевого самоврядування, обласній раді та адміністрації, й усім, хто сприяє розвитку пожежно-рятувальної служби. Він наголосив, що лише спільними зусиллями ми зможемо протистояти стихіям та досягти безпеки та добробуту для наших громадян.

До слова, апарати даної фірми виділяються поєднанням комфорту та винятково якісної пневматики. Цей апарат ідеально підходить для завдань, де простота та зручність експлуатації мають першочергове значення. Він є легким, але надійним та зручним для вдягання,забезпечує максимально можливий захист органів дихання і зору людини під час гасіння пожежі та роботи у непридатному для дихання, токсичному та задимленому газовому середовищі, при гасінні пожеж в будівлях, спорудах та на підприємствах. Такий апарат дає можливість рятувальнику працювати при температурах навколишнього середовища від мінус 40 до +60С впродовж 50 хвилин, а також вдосконалена маска захищає органи зору та шкіру обличчя. Тому використання цих апаратів є дуже важливим кроком на шляху до полегшення роботи та забезпечення вищого рівня безпеки рятувальників під час виконання завдань за призначенням.

А для заправки даних апаратів використовуватимуть компресор на стиснутому повітрі, який подарували тернополянам польські колеги-вогнеборці із міста Ястшембе-Здруй.
Після урочистостей Віктор Маслей зустрівся із колективом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління. Під час зустрічі обговорили перспективи та особливості реформування служби. Також начальник Управління відповів на запитання бійців Служби порятунку щодо грошового та матеріально-технічного забезпечення, побажав терпіння, мужності у їх нелегкій роботі.Переглядів: 365

Коментарі

avatar