Головна » 2017 » Жовтень » 14 » Борщівські волейболістки стали кращими в області

25.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1165
На базі тернопільської школи №24 днями відбулася обласна першість з волейболу серед 13-річних дівчат.

У змаганнях взяли участь команди ДЮСШ Тернополя, Борщева, Гусятина, Чорткова, Великих Дедеркал (Шумського району) та Лановець.

3. Борщів.

За підсумками двох ігрових днів команди у турнірній таблиці розташувалися наступним чином: шосте місце посіла команда Чортківської ЧР ДЮСШ, поступившись 0:2 Тернопільській ОДЮСШ, яка відповідно зайняла п’яте місце. Четверте місце посіла команда Дедеркальської ДЮСШ, поступившись Гусятинській ДЮСШ, яка стала бронзовим призером змагань. Лановецька ДЮСШ у боротьбі за перше місце поступилась одноліткам з Борщівської ДЮСШ, яка й стала переможцем даного чемпіонату, посівши перше місце. Переможці та призери були нагороджені кубком та грамотами.