Головна » 2016 » Грудень » 1 » Борщівський район може зникнути з адміністративної карти України


Борщівський район може зникнути з адміністративної карти України

22.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1663


Рішення Кабінету Міністрів від 30 листопада про створення системи госпітальних округів прискорить адміністративно-територіальну реформу.

Фактично це запровадження нового районного поділу, оскільки концепцією реформи передбачено, що межі госпітальних округів будуть співпадати з географічними межами новосформованих районів.

У Тернопільській області з 17 існуючих районів має залишитися 3-4. У нашому розпорядженні є розроблена одним з міністерств модель нового районного поділу. За цією схемою планується створення 3 госпітальних округів з центрами: у Тернополі – на базі другої міської лікарні, в Чорткові – на базі Чортківської райлікарні та в Кременці – на базі Кременецької райлікарні.

Таким чином, з адміністративної карти зникнуть 14 районів: Шуський, Ланівецький, Збаразький, Підволочиський, Зборівський, Бережанський, Підгаєцький, Козівський, Теребовлянський, Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Заліщицький, Борщівський.

Урядом визначені чіткі терміни проведення реформси. До 1 січня Тернопільська облдержадміністрація повинна сформувати пропозиції. До 1 лютого Кабінет Міністрів має схвалити постанову про перелік госпітальних округів.

Переглядів: 1663

Коментарі

avatar