Головна » 2021 » Серпень » 25 » Борщівського мера хочуть позбавити заступників?

Борщівського мера хочуть позбавити заступників?

16.06.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2235
«Якась в державі датській гниль»,- Вільям Шекспір

Перефразовуючи Марцелло з безсмертного твору Шекспіра «Гамлет», можна припустити, що не все так чудово і в «борщівському гетто» Ігоря Чопика, що якісь не вельми приємні процеси відбуваються, а можливо і відбудуться невдовзі у стінах Борщівської міської ради.

На фоні масових скорочень у закладах освіти та охорони здоров’я, які місцева влада чомусь не здатна раціонально обґрунтувати, на порталі електронних петицій з‘явилась перша «кадрова» вимога до керівництва громади взятись нарешті за оптимізацію власного штату працівників, щоб цим самим акумулювати кошти для вирішення більш нагальних потреб громади та збереження робочих місць.

«Пропоную для недопущення звільнення працівників чи закриття установ:
1. Внести зміни до штатного розпису Борщівської міської ради, а саме:
1.1. Вивести із структури та штатного розпису двох заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів – дві штатні одиниці.», - йдеться у тексті петиції

І ця кадрова вимога полягає у звільненні двох заступників міського голови. Тут уже самому Ігорю Чопику та депутатам, якщо петиція все ж набере достатню кількість голосів і буде винесена на розгляд ради, доведеться визначатись, кого залишити, а з ким попрощатись.

І хоча за 3 дні під петицією підписалось лишень 3 десятки жителів громади, вона може стати першою ластівкою для переформатування владної вертикалі в найближчому майбутньому. І, що парадоксально, усе залежить не стільки від кількості підписантів, скільки від небажання представників різних політичних сил асоціюватись зі скандалами чи незграбним управлінням громадою. Цікаво й те, що серед підписантів не тільки звичайні жителі громади, а й колишній міський голова Іван Кобилянський та його тодішній перший заступник Богдан Прокопишин, які при вмілому підході до депутатів з числа колишніх чи теперішніх союзників здатні вкотре нагадати про себе і, ймовірно, підсилити свої позиції у теперішньому політичному житті громади.

Не виключено, що в такий же спосіб, заручившись підтримкою демосу, а згодом і народних обранців, невдовзі може з’явитись петиція чи навіть проект рішення про недовіру самому голові.

Підсумовуючи сказане, можна сподіватись, що попереду на нас чекає чимало цікавого, а владі Борщівської громади доведеться зіштовхуватись з новими викликами.

Для всіх, хто бажає, все ж таки, бути суб’єктом місцевого політичного життя, а не об’єктом, радимо переглянути петицію:Переглядів: 2235


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: