Головна » 2020 » Жовтень » 21 » Борщівську лікарню проінспектував намісник Зеленського Труш

Борщівську лікарню проінспектував намісник Зеленського Труш

27.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2305
20 жовтня голова обласної державної адміністрації Володимир Труш побував з робочою поїздкою в Борщівському районі. Зокрема, він відвідав Борщівську районну лікарню, де надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

«Медзаклади Тернопільщини, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19, отримають 14 млн 451 тис. грн субвенції з державного бюджету для забезпечення подачею кисню лікувальних закладів. Уже підготовлено документи для державної комісії з перерозподілу субвенції. У перелік увійшло 26 лікарень. Борщівській районної лікарні буде виділено ще 500 тис. грн для того, щоб збільшити кількість ліжкомісць з підключенням до кисню. Вже підключено 30 ліжкомісць, а виділені кошти дадуть можливість підключити ще 30 ліжок. Відтак на базі закладу буде 60 ліжкомісць, підключених до кисню, — зазначив Володимир Труш. – У разі збільшення кількості хворих також є можливість перепрофілювати ще два відділення Борщівської районної лікарні та збільшити кількість ліжок до 120».

У лікарні передбачено 80 ліжок для надання допомоги пацієнтам з коронавірусом. Наразі у Борщівській районній лікарні перебуває 57 осіб з коронавірусом, 11 - з підозрою. На кисневому концентраті - 2 осіб, на кисневій масці - 26.

Як розповів директор комунального некомерційного підприємства «Борщівська районна комунальна лікарня» Віталій Гладкий, усі важкохворі підключені до кисневих точок. На сьогодні лікарня не має проблем з кисневим постачанням, однак збільшення кількості точок для кисню дуже необхідно.

«Якщо підрахувати, то за добу йшло 70-75 балонів кисню. Тому ми поставили два кисневих газоаналізатори, місткість яких 4 тисячі кубів. Впродовж двох тижнів також має надійти інше обладнання. Це дасть можливість під'єднати ще додаткові точки для кисню», - говорить Віталій Гладкий.

Також у Борщівській районній лікарні тривають ремонтні роботи з утеплення фасадів. Наразі залишилося утеплити ще одну стіну у центральному корпусі.

Джерело: ТОДА
Переглядів: 2305


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: