Головна » 2017 » Березень » 9 » Через необережність парафіян на Борщівщині згоріла церква


Через необережність парафіян на Борщівщині згоріла церква

23.01.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2055


Дерев’яна церква ледь не згоріла до тла.

На щастя, рятувальникам вдалося врятувати частину святині.

Про це у соціальних мережах повідомив начальник Борщівського районного відділення ДСНС Тарас Рогоза.

Завдяки оперативним діям вогнеборці ліквідували пожежу та врятували дерев’яне приміщення, у якому облаштована культова споруда.

Як зазначає Тарас Рогоза, причиною пожежі скоріш за все стали самі парафіяни, адже під час прибирання території вони навколо церкви розвели шість багать і навіть підпалили навколишні дерева. Слідство по факту пожежі триває.

“09.03.2017 року 03 год. сталася пожежа церкви ” Святого Дмитрія” у с. Юр’ямпіль, що належить до об’єднаної територіальної громади Більче – Золоте. Не дивлячись на сильний туман, розбиті дороги пожежно – рятувальний підрозділ ДПРЧ 8 м. Борщів на відмінно спрацював і фактично врятував дерев’яну будівлю церкви. Та пожежа підкреслила нашу проблему з відсутністю осередка місцевої пожежної охорони у Більче – Золоте, і населення громади з нетерпінням чекає рішення від голови громади пані Огородник Г.П.
Причиною пожежі скоріш за все стали самі парафіяни, адже під час прибирання території вони навколо церкви розвели шість багать і навіть підпалили навколишні дерева. Слідство по факту пожежі триває. А ми застерігаємо: “Не паліть сухе листя та траву – бо може бути біда”, – написав Тарас Рогоза.

Переглядів: 2055

Коментарі

avatar