Головна » 2017 » Травень » 10 » Чергова перемога футболістів з Борщівщини

Чергова перемога футболістів з Борщівщини

26.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1753
У неділю, 7 травня, на Тернопільщині відбулись матчі чемпіонат області з футболу у Вищій і Першій лізі.

Команда МФК "Скала-Айва" (Скала-Подільська) грала на виїзді проти ФК "Трибухівці".

Для команди з Борщівщини, яка на старті чемпіонату демонструє доволі непогані результати, початок гри виявився доволі вдалим, коли на 22 хвилині матчу захисник команди з Трибухівців М. Юристий відзначився автоголом. Буквально через 7 хвилин господарям поля вдалось зрівняти рахунок і на перерву команди пішли з рахунком 1:1.

Найбільш напруженим та результативним виявився другий тайм. На 60 хвилині гравець МФК "Скала-Айва" В. Тимощук виводить команду зі Скали-Подільської вперед, а ще за дві хвилин гравець з Трибухівців І. Кістяник зрівнює рахунок.

Однак, як би не старались господарі футбольної арени, в цей день фортуна була на стороні команди з Борщівщини. На 77 хвилині матчу П. Чесник виводить команду вперед, а ще за якихось 5 хвилин В. Тимощук оформлює дубль та робить перемогу МФК "Скала-Айва" остаточною і беззаперечною.