Головна » 2021 » Травень » 28 » Чи врятують "Замковий парк" в Борщеві від занепаду? Усе залежить від тебе!

Чи врятують "Замковий парк" в Борщеві від занепаду? Усе залежить від тебе!

28.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2394
Телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) організували конкурс «Наша громада».

13 громад з Тернопільщини представили проєкти розвитку своїх громад та боротимуться за пів мільйона гривень, які планують використати у сфері туризму, культури, підприємництва чи екології.

Однією з громад, яка на сьогодні демонструє найкращі результати на Тернопіллі - є Борщівська ОТГ. Одначе, цих голосів явно не вистачить для того, щоб увійти в число фіналістів-переможців. Для того, щоб у нашому місті було відновлено колишню красу "Замкового парку", потрібно лишень проголосувати. Витративши 1-2 хвилини свого часу, ми разом зможемо долучитися до порятунку паркової зони.

Сімейний відпочинок, розваги та головне - розвиток, про який мріють містяни та гості міста. А гостей у парку може бути дуже багато, якщо проєкт вдасться реалізувати і у ньому проходитимуть щорічні фестивалі "Борщівська вишиванка" та "Борщ’Їв".

Для того, щоб проголосувати, Вам потрібно лишень перейти за посиланням - ОСЬ ТУТ.

Як проголосувати за громаду:

- Виберіть проєкт громади, який Ви вважаєте вартим реалізації.
- Зареєструйтеся на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
- Перейдіть на сторінку вибраного проєкту і натисніть кнопку «Проголосувати».
- Пам’ятайте, Ви можете проголосувати за п’ять різних проєктів.
- Інтернет-голосування проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Пам’ятайте, що кожен голос важливий і вкрай потрібний. І хоча сьогодні парк нагадує радше пустку, а від колишніх атракціонів та локацій не залишилось і сліду, разом ми можемо змінити цю ситуацію. ПРОГОЛОСУЙ.

Переглядів: 2394


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: