Головна » 2016 » Листопад » 29 » Чиновники Борщівщини втікають через вікна, боячись кандидатів в депутати


Чиновники Борщівщини втікають через вікна, боячись кандидатів в депутати

23.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1620


Виборчий процей на Борщівщині в самому розпалі: одні кандидати їздять по селах, інші зустрічають потенційних виборців біля церков, хтось обходить домівки, а комусь доводиться боротись зі своїм керівництвом.

Згідно з діючим законодавством, особа, що працює на державній службі та має намір брати участь у виборах, зобов'язана повідомити про свої наміри керівництво установи.

Начальник відділу економічного розвитку управління АПР Борщівської райдержадміністрації Світлана Грис так і хотіла зробити. Підготувавши відповідну заяву про свою реєстрацію кандидатом в депутати місцевої ради, вона вирішила її зареєструвати і тим самим виконати норму закону. Тільки, здається, у чиновників РДА, які мали б прийняти і зареєструвати цю заяву, були зовсім інші плани.

В розпал робочого дня чиновники, які повинні були прийняти заяву, зачинилися в своєму кабінеті, а згодом взагалі намагались втекти через вікно. Помітивши, що вони ось-ось втечуть, С.Грис здійняла крик і такі недалекоглядні працівники змушені були вийти через двері, де на них уже чекали інші свідки буремних подій. Крім того, що пані Світлана написала заяву на ім'я голови РДА Людмили Юзьків, вона ще й звернулась за допомогою в поліцію, працівники якої опитали свідків та взяли пояснення у присутніх.

Варто сказати, що виборча комісія та працівники РДА майже повністю підконтрольні партії влади, а тому, швидше за все, без вказівки з гори нічого подібного відбутись не могло б.

Переглядів: 1620

Коментарі

avatar