Головна » 2018 » Лютий » 11 » Чому "Кіборги" оминули Борщівщину?


Чому "Кіборги" оминули Борщівщину?

20.10.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 1122


Минулого тижня ТО КП "Кінодністер" розпочало в межах Тернопільської області цикл показів першого українського бойовика - фільму «Кіборги» - історії людей, які, незалежно від освіти, професії та мови, приїхали в ДАП захищати Україну. Цей фільм про те, за що воюють наші хлопці, про що вони думають і чим дихають. У фільмі є все – і внутрішні конфлікти, і любов, і дружба, і силу духу.

Бійці АТО, які вже переглянули фільм, вважають, що він вийшов досить реалістичним. Тому дивитися його людям, які пройшли справжні бої, важко.

Користувачі українських соцмереж пишуть, що стрічка "Кіборги" мало не стала "українським "Апокаліпсисом сьогодні" чи "Тонкою червоною лінією" про війну на Донбасі. Щоправда, не в антивоєнному, а скоріше патріотичному ракурсі.

Виявляється, шедевральний фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва про бої в Донецькому аеропорту мали шанс побачити жителі нашого краю. Мали б, якби керівники міста, громад, району чи адміністрації спромоглись звернутись в ТО КП "Кінодністер" з проханням приїхати в Борщів чи якесь із селищ району з демонстрацією стрічки, яка викликала фурор в Україні та отримала визнання далеко за межами нашої країни. І, між іншим, усі покази відбуваються абсолютно безкоштовно, хоча в кінотеатрах великих міст вартість квитків коливається від 50 до 100 гривень.

Після того, як ми дізнались, що покази фільму відбулись в сусідньому Чорткові, Монастириську, Бучачі, а невдовзі пройдуть у Гусятині та навіть в селах Великі Гаї і Байківці, "Звістка" вирішила поцікавитись у представників компанії "Кінодністер", чи не планується показ фільму в нашому місті чи якомусь з населених пунктів району.

"Ще будуть обговорення і узгодження з нашими можливостями та планами. Та хочу добавити, що до нас не звертались з проханням демонстрації фільму ваше керівництво.",- повідомила заступник генерального директора ТО КП «Кінодністер» Наталія Музичук.

Виявляється, керівництво просто не звернулось. А уявіть, як цікаво було б сотням мешканців Борщева та краю нарешті побачити щось настільки якісне та патріотичне. Між іншим, фільм "Кіборги" визнаний найкращим воєнним фільмом за всю історію українського кіно, який встановив новий рекорд вітчизняного кінематографа - 8 186 701 гривень за перші вихідні.

"Це ініціатива нашого підприємства щодо показу "Кіборгів". Ми викупили прокатне посвідчення з 4 по 24 лютого. Цим самим ми хочемо показати, що українське кіно є, що воно актуальне і цікаве. Ми хочемо залучити людей до спільного перегляду з послідуючим обговоренням. Намагаємось через кіно спровокувати часткове переосмислення подій, які зараз відбуваються у нашій країні.",- додала на завершення нашої бесіди пані Наталія.

Переглядів: 1122

Коментарі

avatar
1
Даю попередню інформацію:

Демонстрація фільму "КІБОРГИ" відбудеться у м. Борщів 19 лютого, в понеділок. 
Очікується велика кількість бажаючих переглянути цю стрічку, тому демонстрація відбудеться у два сеанси:

14:00 - орієнтовно для студентів і учнівської молоді, 
17:00 - орієнтовно для старшої вікової категорії

Про ситуацію щодо організації показу фільму розкажу безпосередньо
перед початком сеансу.
Усіх запрошую - обіцяю, буде цікаво.
avatar