Головна » 2016 » Вересень » 20 » День селища в Мельнице-Подільській об'єднаній громаді


День селища в Мельнице-Подільській об'єднаній громаді

22.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 691


Таке масштабне дійство за участю усіх 20 населених пунктів, які об’єдналися у Мельнице-Подільську громаду, відбулося вперше.

Кожне село разом із старостами підготували оригінальні представлення свого населеного пункту з піснями та музиками, які показали під час урочистої ходи. Незважаючи на дощ, свято зібрало багато гостей та учасників.

Кожен населений пункт представив на святі і кулінарні принади села з головною для Борщівщини стравою – борщем.

У будинку культури була розгорнута виставка давніх та сучасних вишивок із різних сіл громади. У переповненій залі відбувся святковий концерт, участь у якому взяли і мистецькі самодіяльні колективи, і професіонали – Народний артист України Павло Дворський.

«Сьогодні на свято зібралися усі члени вашої єдиної родини – об’єднаної громади. Ви показала, що ваша громада згуртована. Переконаний, що так само згуртовано ви вирішуєте і будете вирішувати питання життєдіяльності громади, обговорювати нагальні питання та шукати шляхи виходу. Адже тільки спільно з владою та активною громадою можна здолати усі труднощі, - наголосив, вітаючи громаду, голова обласної ради Віктор Овчарук. – Попереду дуже багато роботи, щоб кожне навіть найменше село відчувало позитивні зміни і щодо надання адміністративних послуг, і медичних та освітніх. Зрозуміло, що за рік неможливо усе одразу зробити. Але, вірю, що Мельнице-Подільська громада стане успішною та спроможною».

Віктор Овчарук вручив відзнаки «Подяка голови Тернопільської обласної ради» та цінні подарунки активним членам Мельнице-Подільської громади.Джерело: ТОР
Переглядів: 691

Коментарі

avatar