Головна » 2017 » Січень » 30 » Депутати Яворівської райради виступили проти будівництва полігону для львівського сміття


Депутати Яворівської райради виступили проти будівництва полігону для львівського сміття

27.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 337


Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв владі Львова виділити земельну ділянку під будівництво сміттєпереробного заводу на території Яворівського району, місцева рада висловив протест проти такого рішення.

Депутати Яворівської районної ради вимагають від Кабінету Міністрів і Львівської облдержадміністрації відмовитися від будівництва полігону твердих побутових відходів на території Яворівського району, про це повідомляє прес-служба райради.

Сьогодні відбулася позачергова сесія Яворівської районної ради, на якій, серед місцевих керівників, був присутній позафракційної народний депутат Володимир Парасюк.

Основним питанням порядку денного сесії було питання будівництва сміттєпереробного комплексу, землю під який на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка" пообіцяв виділити в ході свого візиту до Львова прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Повідомляється, що депутати райради "висловили свій рішучий протест" планам будівництва заводу і облаштування звалища. Вони вимагають від Кабінету Міністрів України та Львівської ОДА скасувати прийняті нормативно-правові акти про виділення земельної ділянки на території підприємства "Сірка".

Колапс системи утилізації сміття у Львівській області почався після інциденту на звалищі в селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області. 30 травня 2016 роки там відбулися пожежа і зсув, під горами відходів виявилися троє співробітників Держслужби з НС, які гасили пожежу на полігоні, а також співробітник комунального підприємства "Збиранка".

2 червня сільрада Великих Грибович ухвалила рішення назавжди закрити звалище.

27 січня Гройсман повідомив, що міська влада Львова візьме зобов'язання збудувати сміттєпереробний завод за шість місяців.
Переглядів: 337

Коментарі

avatar