Головна » 2016 » Грудень » 4 » Депутати-прогульники Борщівської районної ради


Депутати-прогульники Борщівської районної ради

22.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 12
Переглядів: 1290


Напередодні виборів, коли мешканці Борщівського краю уважно слідкують за ситуацією та політичними перепитіями, одним з найважливіших показників оцінки якості депутатської діяльності та турботи народних обранців про тих, хто довірився їм і віддав свій голос за них на минулих місцевих виборах, які відбулись 25 жовтня 2015року, є відвідуваність депутатами сесій.

Сьогодні ми проаналізували відвідуваність депутатами районної ради.

Найбільшими прогульниками є:
Козак В.В. – 9 (Батьківщина), Сакалюк А.І. – 8 (БПП), Сальва В.В. – 8 (Укроп), Гнатюк Я.Й. – 7 (БПП), Міськів П.В. – 7 (Демократична партія), Малюта І.М. – 6 (Батьківщина), Халащук Р.Ю. – 5 (Громадянська Позиція), Хомишин І.М. – 5 (Радикальна Партія Ляшка), Юзьків Л.В. – 5 (БПП)

Отже, лідером за абсолютною кількістю прогулів є фракція БПП – 27 раз члени цієї фракції проігнорували свої обов’язки.

Далі йде "Батьківщина" – 21 прогул
"Демократична партія" – 13 прогулів,
ВО "Свобода" – 12
"РПЛ" – 11
"Укроп" – 10
"Громадянська Позиція" – 5
"Народний контроль" – 5

Та давайте врахуємо, що коли, наприклад, фракція із двох депутатів має 10 неявок на сесію, то це зовсім не те, що фракція з семи депутатів має, скажімо 12. Тобто, варто брати до уваги кількість депутатів у самій фракції. І коли ми зробимо аналіз, застосовуючи такий підхід, то отримаєм наступні цифри в порядку зростання: фракції ВО "Свобода", "Громадянська позиція" та "Народний контроль" – показник невідвідуваності становить 1.7, Батьківщина – 2.6, Радикальна Партія Ляшка – 2.8, Демократична партія – 4.3, Блок Петра Порошенка – 4.5, Укроп – 5.

Загалом протягом року відбулося 13 сесій (14 пленарних засідань).

Роблячи висновки можна сказати, що найгіршу відвідуваність сесій райради, на яких вирішуються самі наболілі питання району, виплата зарплатні медикам та розподіл коштів на важливі напрямки, продемонстрували представники партії "Блок Петра Порошенка" та "Укроп", які перевершили усіх.

Як нам вдалось дізнатись, депутат Сальва підписав контракт і зараз проходить військову службу. З цієї причини він має 5 пропусків замість 8. Депутат Козар важко хворіє і фізично не міг бути присутнім на кількох сесіях. Також 2 пропуски засідань райради через хворобу має депутат Русенко.

Переглядів: 1290

Коментарі

avatar
12
Це відколи Покемон став Гетьманом?
avatar
11
вітю, що ти куриш?
avatar
10
Ідеї фашизму взялись реалізовувати на Борщівщині «молоді націонал-соціалісти». Забрати у опонентів і розділити між своїми «побратимами» стає основною ідеологією «свободи». Борщівська влада зразка 2015 року взяла за мету допомогти учасникам «АТО» отримати належні їм по закону ділянки під забудову. Для цього всі хто хоче отримати ділянки не залежно від місця народження чи проживання під керівництвом «націонал-соціалістів Борщівщини» пишуть заяви до Борщівської міської ради. А нова міська рада керована тими ж «чистокровними арійцями» не знайшла кращого шляху, як відбирати землі у науковців та підприємців. На останню сесію міської ради винесено питання: « Про розгляд питання щодо повернення земельної ділянки площею 9,0га в урочищі «Аеродром» та « Про розгляд питання щодо вилучення земельної ділянки ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу».

Ось так руками простих хлопців «молоді націонал-соціалісти – свободівці» відпрацьовують позичені на вибори кошти.

Ірландський державник і філософ Едмунд Берк казав, що “Все, що потрібно для тріумфу зла, – це байдужість добрих людей”.

Якщо ще кілька років тому ВО «Свобода» багатьом здавалася принциповою, чистою та чесною, адже на парламентських виборах у 2012 році за цю політичну силу віддало свої голоси більше двох мільйонів українців, то вже у 2014 році на позачергових виборах президента України за лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока проголосували півтора відсотки українців, більше набрав навіть комуніст Симоненко. Власне кажучи, «скуштувавши влади», «Свобода» ніяк не хоче її віддавати. Не маючи особливої надії провести своїх депутатів до Верховної Ради за партійним списком, партія ставить усе на своїх мажоритарників та вибори у громадах.. І у своїй агонії, хапається, як потопаючий, за будь-яку можливість. Для представників ВО «Свобода» їх украй мало, тож вони навіть не гидують публічно спекулювати чужим горем.

Та назагал ВО «Свобода» явно вилетіла з політичного мейнстріму. Розпочалося вільне падіння. Багато свободівцівсправді щирі у своїх патріотичних переконаннях. Багато з них дійсно мали велику надію, що саме цього разу їх не здурять. Можливо вони й спробують якось «очищати» націоналістичну ідею від корисливості і примітиву їхніх поводирів.

Після ВО «Свободи» націоналістична ідея ще довго буде дискредитована.

В лавах свободівців наступає фрустрація.

А тому для представників інших політичних середовищ наступає дуже важливий момент. Простір політичного порожнечі не терпить. Він буде заповнений тими чи іншими політичними формуваннями. Відбудеться «велике переформатування» – принаймні там, де прогинатиметься ВО «Свобода». Тому невдовзі нас можуть очікувати великі несподіванки. В тому числі і з боку ВО «Свободи», яка, поза всяким сумнівом, огризатиметься на таке розгортання ситуації. Якщо зможе.

Всі ці міркування не надто приємні. Однак реаліям треба дивитися в очі.
avatar
9
Роздасть ту землю, що вони захищають- УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ, відповідно до закону, а то Барна закликає 1000 гектарів віддати тютюновикам,
avatar
8
Шановна Батьківщино ваш Борщівський лідер заявив сьогодні всім атошникам, що він може роздати кожному по грамоті і по 10 сотих землі в Борщеві до дня Збройних сил України, а землю він свою роздасть хлопцям???
avatar
7
Шановні дописувачі ті та інші, нести в церкву гроші до виборів чи після них, то не гріх, а добра справа.Думаю ті, що критикують за своє життя копійочки не віднесли. Так, що на початку посту не грішіть. Зайдіть в церкву помоліться, дайте пожертву і Вам буде прощено.
avatar
6
О, та вчора все православне духовенсто святкувало...Подія важлива...Велике свято...Колиба кажуть гуділа, простим смертним -зась... Ввелися батюшки добре і по машинках хто куди....Мацьопа теж кажуть був....щиро певне молився перед першим кілішком аби виграти.... постає питання - в перший тиждень посту можна по рестаранам ходити????
avatar
5
от бачите, як у нас на неньці-україні, почали з депутатів, плавно перейшли до кандидатів і зупинилися на пан-отцях... ті хлопці зараз добре підзароблять, можуть навіть на Йордан не летіти один з перед одного, щоб побільше наколядувати...суми кажуть пристойні....АЛЕ!!!!!! головне те, що беруть, главне налічкою і главне від кобилянського і братви...бо вітьок, то хоть не налічкою лупить... ну беруть, обіцяють агітірувати за чоловіка кращого директора стрілковецької зош, а потім працюють над тими кандидатами, що їм треба - куми, свати,друзі і подрузі!))))) але й добре...кандидатики хай платять, може пані галя менше в мехах ходити буде, на секонд загляне, а то вона певне не знаэ шо то таке.... о вотці всемогутні відмолять....
avatar
4
Був вчора в церкві і священник дякував за пожертву Віктору Голубцю за оплачену електроенергію церкви. І дякував за пожертву Кобилянському, але пожертви не уточняв. Так, може Голубець зі своєї кишені платить за світло по церквах чи Юзьків з Барною поділилися відкатами з держаної субвенції? Скільки відкат 20 % чи 40%?
avatar
3
Вчора дізнався інше, значно цікавіше. Лисий з Батьківщини роздає по церквах навколишніх сіл по 4-5 тисяч грн плюс попам частку, щоб вони всіляко хвалили діяча Кобилянського і згадували екс-діяча, боягуза Сельського. Похвально, що жертвуються кошти на церкви але постає питання звідки прийшли ці кошти - Федорчук подарувавв, так треба буде відробляти, чи вже помало освоюють кошти на опорну Стрілковецьку школу? Чому постає таке питання, та бо знаючи діячів з Батьківщини як облуплених ну не вірю, що вони з власної кишені займаються благодійністю.

1 2 »
avatar