Головна » 2020 » Лютий » 14 » Депутати від Чортківщини з партії Порошенка, щоб отримати гроші на свої округи, стали прислужниками Зе-команди?

Депутати від Чортківщини з партії Порошенка, щоб отримати гроші на свої округи, стали прислужниками Зе-команди?

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 876
У місцевих ЗМІ з’явився розподіл коштів на ремонт доріг місцевого значення.
Розпорядником цих грошей є обласна адміністрація. Сума до розподілу – майже 500 мільйонів гривень.

Майже половина цієї суми перепала на два райони – Гусятинський і Чортківський. 4 комунальних дороги буде зроблено в столичному для теперішньої влади Хоросткові та околицях. Крім того, будуть відремонтовані під’їзні шляхи до міста районного значення в напрямку Сороки, Пробіжної та Козівки.

Великий об’єм робіт також планується на Чортківщині. Кажуть, що ці кошти виділені на вимогу місцевих аграріїв -депутатів обласної ради. Це плата за зраду Барни в стінах обласного парламенту. Чортківські депутати, які пройшли в облраду під прапорами Порошенка, увійшли до неформальної групи підтримки Зе-команди.

Як подейкують у владних колах, тим самим Ігор Сопель розрахувався з депутатами Тернопільської обласної ради від фракції "Європейська Солідарність" з Чортківщини за голосування по бюджету, який вдалося затвердити лише з другої спроби. Для інформації у фракції ЄС є одразу четверо представників цього краю - Любомир Білик, Василь Вислоцький, Василь Градовий і Володимир Заліщук.

Переглядів: 876


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: