Головна » 2015 » Жовтень » 17 » "Динамо" програло "Шахтарю" з вражаючим результатом

Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 874
Сьогодні мільйони очей були прикуті до екранам телевізорів, сподіваючись побачити вражаюче футбольне дійство. І, варто сказати, що воно таки получилось на славу.

В рамках 11 туру Прем'єр-ліги київське "Динамо" зустрічалось сьогодні зі своїм непримиренним суперником - донецьким "Шахтарем". Матч мав бути інтригуючим і дуже цікавим, адже обидва клуби давно протистоять і ладні на все, щоб перемога дісталась комусь одному.

На цей раз футбольна фортуна посміхнулась клубу Рината Ахметова, та ще й як посміхнулась. Гірники зуміли не просто перемогти, а практично стерли в порошок своїх суперників, вигравши з рахунком 0:3.

Після цього матчу команди ділять перше місце в національному чемпіонаті.

На 40 хвилині гол забив Марлос, а згодом дублем відзначився Тейшейра, який забивав на 59-й і 67-й хвилині.