Головна » 2020 » Березень » 23 » “Дітей відправили до бабусі в село, щоб захистити, вона ж пішла на похорон”: в лікарні Тернополя троє дітей з підозрою на COVID-19

“Дітей відправили до бабусі в село, щоб захистити, вона ж пішла на похорон”: в лікарні Тернополя троє дітей з підозрою на COVID-19

22.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2636
Станом на ранок 23 березня в тернопільських лікарнях перебуває троє людей з підозрою на коронавірус та один пацієнт із підтвердженим діагнозом, пише Терміново

Про це в інтерв’ю для “УХ-радіо” розповів міський голова Сергій Надал.

– 57-річний пацієнт із COVID-19 зараз перебуває в першій міській лікарні (лікарні швидкої допомоги – авт.). Там же з підозрою на коронавірус лежить ще один мешканець цього ж району. Ще двоє дітей з підозрою на COVID-19 – у дитячій міській лікарні, – розповідає очільник міста.

Вік дітей – півтора року та 7 років і 10 місяців.

– Самі діти з Тернополя. Батьки відвезли їх у село до бабусі, бо думали, що там зможуть захистити чи сховати від вірусу, – продовжує Надал. – А бабуся пішла на похорон до сусідів. Там були люди, які повернулись з іншої країни.

В результаті діти повернулись в місто вже хворими. Щоправда, Надал зауважує: підтвердження щодо коронавірусу по дітях ще немає. Це лише підозри. Наразі їм надають всю необхідну медичну допомогу.

Цю історію наводить для того, аби ще раз закликати дотримуватись карантину. Вкотре нагадуємо: якщо ви повернулись з-за кордону, де були випадки коронавірусу, дотримуйтесь двотижневої самоізоляції і зателефонуйте сімейному лікарю. Ви можете не хворіти на COVID-19 самі, але при цьому переносити його.

Не забувайте також дотримуватись дистанції мінімум в півтора метра, а краще – більше, при зустрічах з іншими людьми. Піклуйтесь про себе та про своє оточення!

В інфекційному відділенні Тернопільської міської дитячої лікарні з підозрою на COVID-19 перебувають троє дітей, – зазначає Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом.

Загалом нових підозр станом на 9 годину 23 березня в області чотири, – повідомив ДУ “Тернопільський ОЛЦ МОЗ України”.

За повідомленнями директора КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» Андрія Артимовича, вік дітей: 1,5, 8 та 4,9 років. Їм надають необхідну медичну допомогу.

Стан 57-річного жителя міста Заліщики, у якого підтвердили коронавірус, середньої важкості. Він перебуває у лікарні швидкої медичної допомоги в Тернополі. З підозрою на коронавірус там лежить ще один мешканець Заліщицького району.
Переглядів: 2636


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: