Головна » 2018 » Липень » 2 » До тривалих термінів ув'язнення засуджено вчительку та молодого хлопця з Борщева, які збували наркотики

До тривалих термінів ув'язнення засуджено вчительку та молодого хлопця з Борщева, які збували наркотики

14.06.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1625
Чортківською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво і підтримано державне обвинувачення у суді за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут психотропних речовин) стосовно двох осіб.

Обвинувачем доведено у суді, що впродовж квітня – травня 2017 року безробітний житель районного центру та вчителька молодших класів однієї із сільських шкіл Борщівщини, за попередньою змовою, збували жителям району психотропну речовину, яка містить амфетамін та обіг якої обмежено.

Чоловік шукав клієнтів і передавав їм товар, а жінка фасувала та зберігала амфетамін, за грам якого торговці просили 300 гривень. Правоохоронці затримали злочинців під час передачі клієнтам забороненої речовини.

Борщівський районний суд погодився із позицією прокурора і визнав винними осіб у скоєнні злочину за ч.2 ст.307 КК України та засудив їх відповідно до 6 років та 7 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна.

Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Переглядів: 1625


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: