Головна » 2017 » Серпень » 17 » Довірившись незнайомцю, бабуся з Борщівщини втратила 6 тисяч гривень


Довірившись незнайомцю, бабуся з Борщівщини втратила 6 тисяч гривень

18.11.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1220


Ким тільки не прикидалися шахраї, полюючи на заощадження краян. Приходили до помешкань соціальні працівники, робітники водоканалу, електрики та навіть медики. А невідомий чоловік, який завітав 16 серпня на господарство 76-річної жительки села Вільховець, аж ніяк не здався їй злодієм чи шахраєм. Непроханий гість розповів, що з компанією рибалить неподалік села ще з ночі. Запаси у рибалок скінчилися, тож прийшов спитати, чи не продасть жінка якої городини. Господиня погодилася та назбирала чоловіку різних овочів. Він витяг купюру номіналом у 500 гривень. Старенька подалася до хати шукати решту, а за нею подався і покупець. Підгледів, звідки вона витягує гроші, а коли жінка принесла купюри, спитав чи не має часом продати ще й квашенини.

Потерпіла залишила незнайомця самого біля будинку та подалася у погріб за квашеними огірками. Цього часу злодію вистачило, аби витягти з дивану в кімнаті усі гроші, а тоді ще й подякувавши, спокійно піти з подвір’я.

Пропажу пенсіонерка виявила майже одразу, зателефонувала онуку. Однак хитрого злодія наздогнати вже не вдалося, той зник. Потерпіла зателефонувала в поліцію.

Поліція Борщівщини застерігає усіх краян: не вірте незнайомцям! Невідомих не слід впускати до помешкання, а тим більше показувати сховки з грошима. Остерігайтесь усіх чужинців, що стукають у двері під приводом продати чи купити товар, не вірте у страшні історії про родинні закляття, ні в якому разі не погоджуйтесь знімати чари на готівці чи ювелірних прикрасах. Вас вміло введуть в оману та обкрадуть. Найдієвіший спосіб не потрапити у подібні халепи – проганяти з господарства усіляких прохачів та продавців, навіть не вступаючи з ними у розмову. А про їх перебування у вашому населеному пункті негайно повідомляйте правоохоронцям. Ваша пильність, може завадити крадіжці та іншим злодіянням!

Переглядів: 1220

Коментарі

avatar