Головна » 2020 » Червень » 15 » Драматична поразка: за лічені хвилини "Рідна Борщівшина" втратила перемогу

Драматична поразка: за лічені хвилини "Рідна Борщівшина" втратила перемогу

29.03.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1877
Вчора, 14 червня, у першому турі першої ліги чемпіонату Тернопільської області відбулося п’ять поєдинків. Одним з найцікавіших та найдраматичнішим став поєдинок між командою з Борщева та Трибухівців.

Програючи після першого тайму 0:1, "Рідна Борщівщина" зуміла відігратись та забити два голи. Однак гравці з Борщева так і не зуміли втримати перемогу.

На 87-й хвилині та в доданий арбітром час футболісти "Трибухівців" зуміли двічі вразити ворота суперників, остаточно закріпивши свою перемогу над новачком ліги.

«Рідна Борщівщина» (Борщів) – ФК «Трибухівці» – 2:3 (0:1)

14 червня. Борщів. Міський стадіон.

Арбітр – Андрій Гах (Тернопіль), асистенти – Ігор Брик (Чортків), Андрій Ющишин (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Володимир Садковський (Теребовля).

Голи: Олег Зубик (72, 84) – Євген Гриців (41), Ігор Крушельницький (87), Ігор Щербаков (90+4).

На 68-й хвилині Іван Солонинка (ФК «Трибухівці») не реалізував пенальті.

Попереджені: П. Хомишин (14), О. Гищук (68) – Ю. Грицак (27), О. Була (52), І. Солонинка (70).