Головна » 2018 » Березень » 2 » Дві громади на Борщівщині отримають мільйони гривень на ЦНАПи

Дві громади на Борщівщині отримають мільйони гривень на ЦНАПи

18.10.2021
Автор: Sashko
Коментарі: 7
Переглядів: 2279
Дві об’єднані територіальні громади Борщівського району успішно пройшли конкурсний відбір та впродовж року створять Центри надання адміністративних послуг за принципом «Прозорий офіс». Рішення про виділення на ці потреби понад коштів, а це майже 6 мільйонів гривень, з Державного бюджету ухвалили на засіданні робочої групи Міністерства соціальної політики України.

Як повідомила директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник, ЦНАПи у форматі «Прозорий офіс» будуть в Мельнице-Подільській та Скала-Подільській об’єднаних територіальних громадах.

-Громади мали визначити приміщення для створення та забезпечення функціонування центрів; забезпечити розроблення проектно-кошторисної документації для проведення робіт (у тому числі капітального ремонту, реконструкції, будівництва, реставрації), отримання письмового звіту експертної організації за результатами експертизи проекту будівництва, а також інших необхідних документів; забезпечити проведення робіт зі створення і функціонування ЦНАПів. І тепер, завдяки розпорядженню Кабміну, проекти будуть реалізовані протягом поточного року, а адміністративні послуги стануть ближчими для жителів громад, – зазначила Галина Воляник.Джерело: Терен
Переглядів: 2279


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: