Головна » 2017 » Січень » 30 » Екс-глава банку "Михайлівський" Дорошенко втік з-під арешту - ЗМІ


Екс-глава банку "Михайлівський" Дорошенко втік з-під арешту - ЗМІ

17.10.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 755


Колишній голова правління банку "Михайлівський" Ігор Дорошенко зник з-під домашнього нічного арешту, і 27 січня слідчий звернувся до Дніпровського районного суду Києва з вимогою змінити йому запобіжний захід і оголосити його в розшук. Про це повідомив FinClub з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

За даними видання, Дорошенко перестав приходити до слідчого, і суддя вже задовольнив прохання про зміну йому запобіжного заходу.

Адвокат Ростислав Кравець, який представляв інтереси Дорошенко в суді, відмовився коментувати цю інформацію, оскільки, за його словами, у нього закінчився контракт з клієнтом.

FinClub також повідомив, що раніше співробітники СБУ повідомляли виданню, що Дорошенко хоче виїхати з родиною до Канади, а його дружина підбирає там садок для дітей.

Правоохоронці розслідують розкрадання з банку понад 2 млрд грн, в тому числі збитки на 870 млн грн інкримінували Дорошенко, який є ключовим підозрюваним.

13 серпня 2016 року Шевченківський районний суд Києва заарештував його, але 3 грудня Дорошенко звільнили з СІЗО без внесення застави, яка могла скласти 137,8 млн грн. Суддя встановив йому міру запобіжного заходу у вигляді домашнього нічного арешту з 20.00 до 7.00. 16 січня 2017 року Апеляційний суд Києва залишив цей запобіжний захід без змін.
Переглядів: 755

Коментарі

avatar