Головна » 2017 » Вересень » 25 » Фестиваль трипільської культури в Більче-Золотому


Фестиваль трипільської культури в Більче-Золотому

20.10.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 3
Переглядів: 802


Упродовж двох днів у селі Більче Золоте під час першого фестивалю трипільської культури вирували наукові читання, конференції, екскурсії лабіринтами "Вертеби", майстер-класи від майстрів народних художніх промислів, виступи автентичних фольклорних колективів та львівського балету "Життя".

Усі бажабючі отримали змогу оглянути виставку у Борщівському обласному краєзнавчому музеї «Трипільські старожитності Тернопільщини», а також побувати на екскурсії в печері-музеї трипільської культури «Вертеба», розповіли в прес-службі ТОДА.

Майстер-клас та цікаві виставки показали майстри народної творчості області. Колективи художньої самодіяльності Тернопільської області подарували присутнім незабутні враження: Львівський балет «Життя» з проектом «ЕTNOЕВОЛЮЦІЯ» – це неймовірне видовище, під час якого відображається становлення цивілізації від трипільців до сьогодення; «Дикі танці», якими балет «Життя» разом з Русланою виборов першість на Євробаченні; народний аматорський вокальний ансамбль «Більчанки»; також народні аматорські обрядово-фольклорний (с.Дністрове) та обрядово-етнографічний (с.Мушкатівка) ансамблі та ін. На завершення для всіх присутніх відбулось Фаєр-шоу.

Участь у відкритті фестивалю взяли заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик, голова Борщівської РДА Людмила Юзьків та народний депутат України Олег Барна.


Світлини Олега Левицького
Переглядів: 802

Коментарі

avatar
1
Чому "Звістка" не вказує у кого "позичила" світлини?
avatar
0
2
Вибачте, журналіст трішки помилився. Виправлено і дякуємо, що вказали на нашу помилку.
avatar
3
Дві перші не мої.
avatar