Головна » 2020 » Липень » 28 » Фірми "порошенківця" та бізнесмена з Борщівщини оштрафовані за змову

Фірми "порошенківця" та бізнесмена з Борщівщини оштрафовані за змову

25.05.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2308
Південно-західне обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Інтгеніо» (м. Бережани, Тернопільська обл.) та ФОП Гринчука А.Р. (смт. Мельниця-Подільська, Борщівський район, Тернопільська обл.) загалом на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів.

Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у 2018 році узгодили дії під час проведення Управлінням охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації процедури відкритих торгів із закупівлі робіт «Будівництво амбулаторії по вул. Центральна, 15, в с. Зубрець Бучацького району Тернопільської області».

Замовник уклав договір із переможцем торгів – ФОП Гринчуком А.Р. на суму 8 158 760 грн.

ТОВ «Інтгеніо» під час торгів виступило технічним учасником. Товариство подало неповний пакет документів, визначених тендерною документацією Замовника, що є підставою для відхилення тендерної пропозиції, як такої, що не відповідає вимогам законодавства про публічні закупівлі. Протягом 2018 року товариство не здійснювало роботи, пов’язані з будівництвом, на час подачі тендерної пропозиції на балансі товариства не перебувала жодна комп’ютерна, спеціальна будівельна чи автомобільна техніка.

Крім того, узгоджена поведінка ТОВ «Інтгеніо» та ФОП Гринчука А.Р. підтверджується: наданням тендерних пропозицій в один день; використанням однієї ІР-адреси; застосуванням одного програмного забезпечення при створенні електронних файлів, які подавалися на торги; наданням кошторисних документів з однаковою вартістю витрат та інші.

Участь ТОВ «Інтгеніо» була направлена на створення уявної конкуренції та забезпечення перемоги ФОП Гринчука А.Р.

Притягнення ТОВ «Інтгеніо» та ФОП Гринчука А.Р. до відповідальності за зазначене порушення є підставою для відмови цим суб’єктам господарювання в участі в інших процедурах публічних закупівель та для відхилення їх тендерних пропозицій протягом 3 років.

Політерно
Переглядів: 2308


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: