Головна » 2018 » Грудень » 4 » Генпрокурор Луценко заявив, що замовники та організатори вбивства Катерини Гандзюк вже встановлені

Генпрокурор Луценко заявив, що замовники та організатори вбивства Катерини Гандзюк вже встановлені

14.06.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 2
Переглядів: 1142
Замовники, організатори та виконавці вбивства екс-радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк встановлені.

Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, повідомляє "Громадське".

Очільник ГПУ зазначив, що слідство вже сходиться на основній версії та бачить мотив убивства.

"У нас декілька десятків версій, але на цей момент ми сходимося на тому, що знайшли основну версію і бачимо мотив. Мотив – це активність Гандзюк проти однієї з крупних корупційних схем місцевої влади і всі, хто замовив це вбивство, хто організовував, нами встановлені", — запевнив Луценко.

Він нагадав про вручену підозру колишньому помічнику депутата від "Блоку Петра Порошенка" Миколи Паламарчука — Ігорю Павловському та зазначив, що генеральна прокуратура також найближчим часом оголосить ще ряд підозр.

"Найближчим часом ми оголосимо ще ряд підозр, які остаточно покажуть коло осіб, причетних до замовлення, організації та виконання злочину", — додав Луценко.

Генпрокурор зазначив, що Гандзюк стала жертвою злочину через свій "антикорупційний запал".

"Я пересвідчився у висоті її антикорупційного запалу (коли відвідував її в лікарні — ред.). І саме через це вона стала жертвою", — сказав генпрокурор.

Нагадаємо, 4 листопада стало відомо про смерть активістки, радниці мера Херсона Катерини Гандзюк, яку пов'язували з Борщівщиною тісні родинні зв'язки.

Переглядів: 1142


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: