Головна » 2021 » Лютий » 17 » Головний санлікар області розповіла про спалах COVID-19 в одній зі шкіл Борщівщини

Головний санлікар області розповіла про спалах COVID-19 в одній зі шкіл Борщівщини

24.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1739
На сьогодні в Тернопільській області є п’ять діючих спалахів коронавірусу. Про це журналістці Терміново розповіла головна санітарна лікарка області Оксана Чайчук.

– Лабораторно підтверджені 16 випадків у Заліщицькій дільниці Борщівського управління з експлуатації газового господарства, – розповідає Оксана Чайчук. – Ще 20 випадків – у Заліщицькому обласному госпіталі для інвалідів війни та реабілітованих, 19 випадків – у Буданівському обласному закладі з надання психіатричної допомоги (колишній Теребовлянський район — авт.) , 13 випадків – у Горошівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (колишній Борщівський район) та 7 випадків – у Бережанському психоневрологічному будинку-інтернаті.

Як запевнила Оксана Чайчук, на кожному з об’єктів ввели карантин, обстежили персонал та підопічних, а також контактних осіб. За всіма вогнищами спостерігають епідеміологи та сімейні лікарі.

Що ж до Монастириська, де останніми тижнями збільшилася кількість інфікованих, Оксана Чайчук пояснює: цей район географічно більше прив’язаний до Івано-Франківської області, де кількість нових випадків – найвища в Україні.

Станом на 17 лютого кількість нових випадків інфікування на Франківщині – 646, вчора був 621 випадок, за день до цього – 457.
Переглядів: 1739


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: