Головна » 2018 » Вересень » 30 » Громади Борщівщини отримають від японців гроші на розвиток

Громади Борщівщини отримають від японців гроші на розвиток

22.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2983
Грант у розмірі 2,85 мільйони доларів США надав Україні Японський фонд соціального розвитку через трастовий фонд Світового банку. Кошти японських донорів дадуть змогу створити нові моделі надання соціальних послуг у 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей.

27 вересня 2018 року в Києві уклали Грантову угоду з метою започаткування Проекту «Надання соціальних послуг на основі громади», повідомляє прес-служба Українського Фонду соціальних ініціатив. У церемонії підписання угоди взяли участь Перший Віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен та Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі.

Для участі в проекті обирались громади з найменшими фінансовими та бюджетними спроможностями із застосуванням спеціально розробленої методології вразливості. Проект буде впроваджувати Український фонд соціальних інвестицій, який знаходиться у сфері управління Міністерства соціальної політики і має 18 річний позитивний досвід реалізації міжнародних проектів у соціальній сфері.

Передбачено два етапи впровадження Проекту. На першому етапі громади-учасники отримають підтримку консультантів, проаналізують свої потреби та наявні ресурси для надання соціальних послуг. Потенційні надавачі таких послуг, у тому числі, самі члени громади пройдуть відповідні навчання, а організації, які вже надають такі послуги, отримають консультаційну підтримку і обладнання.

На другому етапі кожна з тридцяти громад сформує заявку на реалізацію мікропроекту зі створення інноваційної моделі надання соціальних послуг. Спеціально створений при Міністерстві соціальної політики України Комітет з відбору мікропроектів, за сприяння УФСІ та координаторів Проекту від обласних державних адміністрацій, визначить десять найкращих заявок, за кожною з яких буде виділено до 140 тисяч доларів США на здійснення ремонтно-будівельних робіт, закупівлю обладнання та послуг.

Проект стане фундаментом майбутньої державної програми, яку реалізують на всій території України. Грант діятиме до 2022 року і вигоду від нього отримають близько 75 тисяч осіб.

Гроші отримають Скала-Подільська, Мельнице-Подільська, Залозецька, Вишнівецька і Козлівська селищні громади, Борщівська, Зборівська, Почаївська і Шумська міські громади, а також Озерянська, Більче-Золотецька, Колодненська, Чернихівецька, Озернянська, Лопушненська, Великодедеркальська, Саранчуківська сільські громади.Джерело: 20Хвилин
Переглядів: 2983


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: