Головна » 2020 » Вересень » 17 » "Я в порожнечі....": покійного сина Віктора Павліка немає вже 40 днів, мати не стримує сліз (ВІДЕО)

"Я в порожнечі....": покійного сина Віктора Павліка немає вже 40 днів, мати не стримує сліз (ВІДЕО)

28.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1869
Колишня дружина Віктора Павлика розповіла, як жила 40 днів без померлого від раку їхнього спільного сина.

Про це Лора Созаєва написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Лора Созаєва часто згадує про сина і ділиться історіями з життя зі своїми підписниками. Цього разу вона опублікувала відео, як Паша грає чуттєву пісню на гітарі.

Лора Созаєва процитувала відомого автора Букера Талиафера Вашингтона: "Коли ми торкаємося іншої людини, ми або допомагаємо йому, або заважаємо. Третього не дано: ми або тягнемо людину вниз, або піднімаємо його наверх".

"Я завжди говорила синові, коли чогось не знала, а він знав і цим пишався, що я хочу, щоб ти був краще за мене! У вихованні сина я діяла від зворотного досвіду в своєму житті. Мої батьки не були зі мною близькі, мало приділяли мені час, не допомагали мені в навчанні, і вже тоді я дала собі обіцянку, що я буду робити так , як хотіла б, щоб надходили зі мною", - написала згорьована мама.

Вона пригадала, що дуже багато читала і прищеплювала сину любов до читання. По початку в дитинстві все йшло відмінно, поки не з'явився інтернет. Але близькість з дитиною розвивається, коли ви сидите поруч і зі спотворенням голосу читаєте розповідь, казку, смієтеся, обговорюєте, задаєте питання. Багато грати і співати з дітьми теж корисно, звичайно, якщо є на цей час.

"Я не шкодую, що у мене немає досягнень в кар'єрі, тому що 12 років я присвятила вихованню сина, і як виявилося не дарма..... Ми стали більше друзями, ніж мамою і сином, я цього хотіла , але говорила, що ієрархія, звичайно, не буде порушена, все ж я старше за званням і за віком. Мені пощастило, що тато Паші міг нас забезпечувати, а я приділяти час синові - заняттям спортом і музикою. Торкалися ми і сексуального виховання, це було ніяково, але я розуміла , що так мудро і тонко як я , ніхто йому не розповість , як відчуває себе дівчина, з якої причини псується настрій раз на місяць, що ми жінки любимо і чому ми на відміну від чоловіків по різному сприймаємо ті чи інші речі. Все, що ви вкладаєте в дітей дасть плоди - або хороші чи погані. Найважливіше, як для мене, довіра. Якщо дитина ділитися з вами переживаннями - значить ви відмінний батько!", - додала вона. -"Якось Паша сказав:

- Мам, ти мене неправильно виховала... - ?

- Я занадто добрий..."

21 рік я обіймала і говорила люблю своєму синові. Тепер я в порожнечі. Мені дуже важко! Я так вдячна всім, хто мені пише і підтримує, співчуває і обіймає на відстані. Вдячна за те, що діліться своїми історіями і переживаннями... вашу любов відчуваю де б ви не були. 40 днів.... вже сама....", - завершила трепетно жінка.


Переглядів: 1869


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: