Головна » 2016 » Травень » 27 » Як борщівські депутати ледь не продали ліс і пішли проти суду


Як борщівські депутати ледь не продали ліс і пішли проти суду

23.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1172


Вчора, 26 травня, відбулась 8 сесія Борщівської міськради, яка виявилась не менш скандальною, ніж попередні. На порядку денному було майже 30 питань, але найбільш цікавими було 2-3 з цього переліку.

Зокрема, до народних обранців звернулись служителі всесильної Феміди, щоб безоплатно отримати на баланс судової адміністрації в Тернопільській області комунальне приміщення поблизу дитячого садочку "Дзвіночок", а саме будівлі, де колись планувалось облаштування плавального басейну для діток міста. Своє прохання суддівські чиновники мотивували тим, що їм потрібне нове приміщення для здійснення судочинства, адже в старому, двоповерховому приміщенні, де зараз працюють судді Борщівського району, як виявляється, грибок і пліснява.

Але для чого судовій системі і місцевим суддям, які і без того мають де працювати, приміщення комунальної власності в центрі міста з чималою земельною ділянкою? Невже після цього результативність їх роботи зросте і хіба не вистачає кільком суддям двоповерхової будівлі навпроти?

Народні обранці були принциповими і одноголосно відхилили прохання судової адміністрації, чудово розуміючи, що розкидатись комунальним майном собі дорожче. Тим більше, що згодом його можна відремонтувати і ввести в експлуатацію чи навіть продати через аукціон. За це депутатам честь і хвала.

А от далі, коли почався розгляд земельних питань, почалось ще цікавіше. Варто було дійти до питання про продаж 5 гектарів лісу підприємцю Соляну, як голоси депутатів розділилися. Звісна річ, в лісі у Мирослава Соляна є його власні приміщення, зокрема ресторан і замок, землю під якими він має повне право викупити. Але ж до чого тут 5 гектарів парку, де гуляють мами з дітками, де відпочивають і насолоджуються відпочинком сотні мешканців Борщева і гості міста? І де їм гуляти, коли ліс остаточно продадуть?

Голосування показало, що не все так добре і просто з народними обранцями. І знову вразили представники деяких політичних сил нещодавно створенної коаліції. І якщо з "радикалами" все зрозуміло, адже вони в давніх товариських стосунках з паном Мирославом Соляном, що підтвердила і минула передвиборча кампанія і неприхований лобізм від очільника міської фракції "ляшкістів" Юрія Куцого, то позиція інших в дерибані майна міста викликала неприхований подив у декого з присутніх. Когось з учасників цієї коаліції, можливо, й використали "всілпу", але факт залишається фактом.

Особливо здивувало депутатів і присутніх те, що після невдалого для пана Мирослава Соляна голосування, депутати від "Радикальної партії Ляшка" буквально вибігли слідом за ним. Чи то вибачитись за провал продажу, чи можливо втішити, що наступного разу усе пройде більш вдало.

Як би там не було, хочеться сказати, що в кінцевому результаті тільки 10 депутатів міської ради підтримали продаж землі підприємцю, голосів яких не вистачило для того, щоб борщів'яни залишились без цього клаптика свого майна.
Переглядів: 1172

Коментарі

avatar