Головна » 2019 » Грудень » 31 » «Кінець епохи бідності» - заборона секонд-хенду та цигарки по 100 гривень

«Кінець епохи бідності» - заборона секонд-хенду та цигарки по 100 гривень

23.07.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1631
Як дізналися журналісти Чортків.Онлайн, Партія “Слуга народу” розробила і прийняла в першому читанні законопроект №1210, який передбачає різке зростання акцизів.

Як повідомляється в прийнятому законопроекті, тепер за пачку звичайних цигарок з січня 2020-го доведеться віддавати 22,7 грн акцизу, а за пачку “цигарок”, які застосовують в електронних пристроях для куріння – 24,2 грн. Тобто їх ціни можуть вирости на 1,5 грн більше, ніж ціни на звичайні сигарети.

Законопроєкт пропонує підвищити ставку акцизного податку на сигарети у 2,5 раза. Ціни можуть злетіти до 80-100 грн за пачку.

До того ж, є ризик, що ухвалення закону спровокує істотне зростання контрабанди.

Окрім того, Міністерство соціальної політики розробляє зміни у нормативно-правові акти України щодо заборони ввезення на територію країни вживаних речей як гуманітарної допомоги.

Про це повідомив заступник міністра соцполітики Олег Коваль на прес-конференції, – пишуть Факти.

“Ми розробили зміни до нормативно-правових актів щодо заборони ввезення на митну територію України у вигляді гуманітарної допомоги одягу та взуття, які були у використанні, крім одягу спеціального призначення для ВСУ, СБУ, МВС і ДСНС, а також медичних установ, – заявив Коваль.

За його словами, українським законодавством користуються бізнесмени і під виглядом гуманітарної допомоги ввозять в країну секонд-хенд, щоб потім продати його.

“Ми гідна нація і нам не потрібні мільйони тонн секонд-хенду в країні”, – додав Коваль.

Винятки для силовиків, співробітників ДСНС і медперсоналу Коваль пояснив тим, що дуже часто Україні передають спеціальне дороге обмундирування, у якого закінчився термін зберігання на складах за кордоном і їх на безоплатній основі віддають до ДСНС.

Заступник міністра додав, що така форма відповідає міжнародним стандартам і не несе загрозу для життя силовиків.

ТеНевс
Переглядів: 1631


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: