Головна » 2020 » Травень » 9 » Користуєшся чи ні - плати. У "Тернопільгаз" пояснили чому всі мають платити "за трубу"

Користуєшся чи ні - плати. У "Тернопільгаз" пояснили чому всі мають платити "за трубу"

24.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 505
Користуєтеся ви газом чи ні та за його доставку все рівно доведеться платити.

У "Тернопільгазі" пояснили, що виходячи з того, що на даний час внутрішні газові мережі Вашої оселі приєднані до газорозподільної системи ПрАТ «Тернопільгаз» Ви зобов'язані оплачувати послуги з розподілу природного газу.

"Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно пункту 8 глави 6 розділу 6 Кодексу ГРМ: «Припинення або обмеження розподілу (споживання) природного газу не звільняє споживача від зобов'язань оплати вартості послуг за договором розподілу природного газу, крім випадку розірвання цього договору». Тобто, не використання природного газу протягом останніх років не звільняє Вас від сплати за розподіл газу, - повідомили газовики".

Виходячи з цього у Вас є два варіанти прийняття рішення:

1. Ви погоджуєтесь на оплату за розподіл газу:

В цьому випадку ваше домогосподарство залишається підключеним до газорозподільних мереж, а Ви, починаючи з січня 2020 року, систематично оплачуєте вартість послуг з розподілу газу (27.95 грн щомісяця) Використовувати чи не використовувати газ - визначайтесь самі!
Нагадуємо, що при споживанні газу Вам необхідно щомісячно подавати показник лічильника газу і забезпечити двічі на рік вільний доступ в оселю для контрольного його зняття працівників газової служби.

2. Ви відмовляєтесь платити за розподіл газу:

Для цього Вам необхідно подати письмову заяву встановленої форми про розірвання договору розподілу газу в районне газове господарство. Після виконання всіх зобов'язань, визначених за цим договором та оплати вартості робіт по механічному від'єднанню, працівниками газової служби (протягом 5 днів) будуть виконані всі технічні роботи по відключенню і відповідно ліквідовано Ваш особовий рахунок, як споживача газу.
Звертаємо Вашу увагу, що при виявленні бажання повторно під'єднатись до газових мереж, Ви змушені будете проплатити вартість робіт, як за нове (стандартне або не стандартне) приєднання, відповідно до вимог Кодексу ГРМ.Тернополяни
Переглядів: 505


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: