Головна » 2020 » Березень » 9 » Коронавірус та грип: священики Борщівщини радять утриматись від цілування ікон в час епідемії

Коронавірус та грип: священики Борщівщини радять утриматись від цілування ікон в час епідемії

20.10.2020
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1787
Папа Римський Франциск порушив традицію проводити проповідь перед площею Святого Петра у Ватикані й звернувся до вірян через онлайн-трансляцію. Причина такого рішення — епідемія китайського коронавірусу.

Цієї неділі влада Італії та Ватикан вирішили, що для запобігання великого скупчення людей понтифіку краще провести проповідь за допомогою відеонтрансляції. Крім цього, у Віфлеємі і Єрихоні закрили всі церкви і мечеті, аналогічно і у Південній Кореї.

Намагаючись захистити вірян від ймовірного зараження та поширення небезпечної недуги, яка уже проникла на територію України, керівництво УГКЦ вирішило дати ряд порад своїм священикам та вірянам.

Зокрема, як розповів "Звістці" отець Василь Германюк, учора, під час Собору священиків УГКЦ Борщівського і Мельнице-Подільського деканатів, який відбувся в Борщеві, владика Бучацької єпархії Дмитро Григорак запропонував людям, хворим на грип, утримуватися від відвідин храму, а як альтернативу, в такий час, шукати онлайн-трансляції Літургій. Також можна замість цілунку ікон і хреста, які знаходяться на тетраподі, прикладатись головою, або, наразі, повністю утриматись заради уникнення вірусних захворювань.

Відповідно, в усіх церквах УГКЦ на теренах Борщівщини священики зробили відповідні оголошення та звернулись до парафіян з проханням в цей непростий час, коли в світі лютує епідемія, зайвий раз не наражати себе та оточуючих на небезпеку інфікування вірусними захворюваннями.
Переглядів: 1787


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: