Головна » 2021 » Березень » 5 » "Краса немає віку": борщів'янка знялась у відвертій фотосесії проекту «Антиейджизм»

"Краса немає віку": борщів'янка знялась у відвертій фотосесії проекту «Антиейджизм»

27.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1684
“Антиейджизм” – фотовиставку під такою назвою репрезентували в Українському домі “Перемога”. В експозиції представлені світлини тернополянок, яким за п’ятдесят. Жінки знялися у відвертій фотосесії, щоб розвіяти міфи про вік.

Як розповіла завідувачка денного стаціонару Тернопільського міського центру соціального обслуговування населення Марія Бісовська, у проекті “Антиейджизм” взяло участь дев’ятеро тернополянок. Вони відвідували заняття у модельній школі, працювали із психологом і стилістом. По завершенню проекту знялися у відвертій фотосесії.

"Презентація фотовиставки у дружній ресторації "Мамонт". Весна! І ми - справжні моделі! Чудовий образ і настрій створили кожній учасниці, адже ми відчули себе такими неповторними, такими впевненими, красивими, молодими і звабливими... Зрештою, воно ж так і є!" ,- написала на власній сторінці відома борщів'янка Леся Любарська.

“Пишаюся тим, що особисто знайома з учасниками цього проекту. Ви — молодці. Незалежно якого віку жінка — їй завжди хочеться бути коханою, привабливою та чарівною. Тож щиро бажаю вам бути коханими, жаданими і нехай Ваші мрії здійснюються”, – зазначила відвідувачка виставки, волонтерка Марія Ратушняк.Таку виставку на Тернопільщині організували вперше. Діятиме вона до десятого березня. Побачити експозицію “Антиейджизм” можуть всі охочі, пише “ЗЗ”.

Переглядів: 1684


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: