Головна » 2017 » Жовтень » 4 » Лідер гурту "Медовий полин" розповів про Маріуполь, "Червону руту" та борщ за 8 гривень


Лідер гурту "Медовий полин" розповів про Маріуполь, "Червону руту" та борщ за 8 гривень

17.11.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1412


Маріуполь вже вдруге у своїй історії приймав Всеукраїнський фестиваль "Червона рута". Минулого місяця у місті відбулися конкурсні програми, а також безліч інших цікавих заходів.

Протягом фестивальних діб у конкурсних програмах, що проходили у драматичному театрі міста Маріуполь, взяли участь майже 350 осіб з усіх куточків України, а кожного вечора на Театральній площі найкращі колективи та солісти показували свою майстерність.

Конкурс засвідчив загальний високий рівень українських сучасних виконавців. У відбіркових турах взяло участь близько 5000 претендентів. З більшістю дирекція «Червоної рути» працювала протягом року: у дистанційній школі майстерності їм давали завдання з вокалу, сценічного руху тощо, а потім контролювали виконання.

До числа переможців у жанрі рок-музики потрапив і відомий гурт з Борщева "Медовий полин", з солістом якого Костею Дунцем ми поспілкувались і який розповів "Звістці" багато цікавого.Костя, це ваша перша поїздка в Маріуполь? Як вам конкурс, як місто?

Перша поїздка в Маріуполь і, взагалі, перша так далеко на схід. До цього найдальше заїжджали тільки в Гадяч на Полтавщині та Умань.

Під час конкурсу панувала весела атмосфера, нові знайомства, як з творчісттю нових для нас гуртів, так і з самими учасниками. Тому напрягу конкурс не створював, а навпаки зацікавлював чимось новим.

У вільний час, якого було вдосталь, гуляли містом, ходили купатись або, просто, валятись на пляжі, годували чайок, або шукали де б самим смачно і дешево поїсти. Місто вразило смачними їдальнями з цінами, яких в нас вже давно немає. Коли знайшли червоний борщ за 8 гривень, то одноголосо прийняли і постановили: "раз в день, кожному, обов'зково".
З точки зору гастролерів про місто можемо сказати, що за нього дбають і його люблять жителі.Майже тридцять рок-колективів з усієї України з'їхались в Маріуполь, щоб боротись за перемогу. Ви потрапило до числа переможців. Було важко і як вам конкуренти?

Важко не було. Просто, коли ти приїхав на конкурс з готовим матеріалом, ти вже нічого не можеш суттєво змінити. Залишається вірити, що ваш гурт оригінальний, всі лажі жюрі сприйме, як своєрідні родзинки і дасть шанс, на який ви так сподіваєтесь. А за конкурентів не знаю, майже з усіма дуже добре подружились.

Маріуполь сьогодні знаходиться фактично на межі двох світів - мирної України та охопленого війною Донбасу. Не було страшно?

Їхали самі не знали куди, але по приїзді зрозуміли, що то таке саме, як і наші, українське місто, але російськомовне. Скажу чесно, це не створювало нам проблем, ми розуміємо російську, а вони українську.

Костя, ми спілкувались майже рік тому, що змінилось у твоєму житті та житті колективу за цей час?

Трохи тай змінилось, я подорослішав, одружився, встиг з'їздити на заробітки за кордон. А в гурті - почали більше гастролювати, трохи розширили горизонти, ну і, звичайно, лауреати фестивалю "Червона Рута".Сьогодні ви багато мандруєте, виступаєте ледь не по усій Україні. Що найбільше запам'яталось?

Кожна поїздка чимось запам'ятовується. Коли в сильну бурю спали в машині на заправці і молилися аби блискавка не влучила цистерну, їдучи з Вінничини у Ворохту, помилково заїхали в Закарпатську область, а поки спам'ятались, то ледь встигли на концерт. Як того тижня приїхали на фестиваль, а сильна злива порвала сцену і хлопці навпомацки, поки ще не всьо намокло, пакують апаратуру. Трамплін на Хмельниччині підскочивши на якому наш бус відірвався від землі, а всередині, спочатку все взлетіло і завмерло, а потім, як бабахнеться на землю разом з хлопцями, що нічого не підозрюючи спали собі тихенько ззаді, а потім ще раз!!! Добре, що руля тримався, а то б і сам вилетів через відкрите вікно. Гарний був стрибок. Купа цікавих історій. Завжди цікаво, якщо вийти з дому.

Які плани на найближче майбутнє?

Вдало перезимувати, а заодно і нових пісень доробити, бо літом часу завжди на все бракує.
Переглядів: 1412

Коментарі

avatar