Головна » 2020 » Травень » 26 » Літо 2020: Чи готові дитячі табори Борщівщини приймати дітей?

Літо 2020: Чи готові дитячі табори Борщівщини приймати дітей?

25.05.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2048
Літо – сезон відпочинку дітей у таборах. Цьогоріч, попри коронавірус, такі заклади все ж готуються до того, аби приймати дітей. Знімальна група Т1 Новини відвідала три таких на Тернопільщині: дитячий оздоровчий заклад “Ромашка” у селі Нирків, Заліщицького району, міжгосподарський пансіонат “Лісова пісня” у Борщеві та заклад дитячого оздоровлення і відпочинку “Збруч” у смт. Скала-Подільська.


“Лісова пісня” у місті Борщів. Розташований цей пансіонат у лісопарковій зоні. Складається він з 4-х спальних корпусів, їдальні, клубу та стадіону. Директор пансіонату Віталій Шеремета розповідає, заклад функціонує впродовж 40 років. Одночасно тут перебувати можуть 220 дітей. Тут 5-ти разове харчування і насичена щоденна програма.

Яким буде життя в таборі цього літа – дирекція не прогнозує. Враховуючи обставини в країні, можливо, для дітей тут організують лише два заїзди.


Дитячий табір “Збруч” у смт. Скала-Подільська. Заклад складається з одного спального корпусу та їдальні. Кімнати розраховані на 3-4 дитини, загальна кількість місць – 160. За літо тут можуть відпочити й 700 осіб, розповіла директорка Марія Лихо. Щодо цього року, то в закладі готуються до 3-х змін.

Щодо перевірок відповідними інстанціями, які інспектували заклади, то, кажуть, фахівці, ті табори, які вже перевірили, практично готові до прийому юних гостей. Звичайно, ближче до відкриття все ж необхідно буде провести ще ряд організаційних та практичних заходів. Наразі ж в закладах завершують поточні ремонтні роботи.

В департаменті сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту розповідають, загалом з обласного бюджету на оздоровлення дітей виділили близько 8-ми мільйонів гривень. Зокрема, на придбання путівок. Закладені кошти і в районних бюджетах та ОТГ.

Всього у Тернопільській області є 10 дитячих оздоровчих таборів. Але коли розпочнеться сезон і скільки він триватиме – наразі невідомо.

Переглядів: 2048


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: