Головна » 2020 » Вересень » 12 » "Люди обурені, діти сумують": місцеві мешканці про гнітючу атмосферу "червоної зони" на Тернопільщині (ВІДЕО)

"Люди обурені, діти сумують": місцеві мешканці про гнітючу атмосферу "червоної зони" на Тернопільщині (ВІДЕО)

24.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1064
Журналісти побували у Гусятині, щоб на власні очі побачити життя місцевих мешканців, у той час, коли населений пункт – у "червоній" карантинній зоні.

У центрі селища міського типу, на лавці, відпочиває пані Неля з другом. Жінка одразу застерігає, щоб знімальна група працювала на безпечній відстані. Зазначає, маску при собі має та наразі її зняла. Розповідає, містечко давно дотримується карантинних правил, тому після введення "червоної" зони, майже нічого не змінилось.

А от пан Семен – не місцевий. Каже, коли сюди їхав знав, що в Гусятині багато хворих на COVID-19. Тому всюди ходить лише у масці. Чоловік розуміє всю серйозність ситуації та сподівається, що за пів року-рік весь світ вийде з такого "карантинного" стану.

А що ж відбувається за межами районного центру? Щоб зрозуміти, яка там ситуація, наша знімальна група поїхала у сусіднє місто – Копичинці. Люди там найбільше обурюються через закриття шкіл та дитячих садків, адже, кажуть, хворих в малих населених пунктах не так і багато, а не всі діти мають можливість навчатися онлайн.

"Червона зона" на Тернопільщині, це насамперед діти, яким не вистачає “живого” спілкування із ровесниками та нових знань, кажуть місцеві. До того ж, більшість людей налякані, адже не впевненні у завтрашньому дні."Т1"

Переглядів: 1064


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: