Головна » 2019 » Серпень » 5 » Люди приходять, цілують двері, матюкаються і йдуть: в Борщеві скаржаться на безвідповідальність працівників аптеки

Люди приходять, цілують двері, матюкаються і йдуть: в Борщеві скаржаться на безвідповідальність працівників аптеки

23.07.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2515
У Борщеві лишень у двох аптеках можна придбати необхідні ліки у будь-який час доби. Але, схоже, що у одній з них, яка знаходиться в центрі міста, з цим частенько виникають проблеми.

"Цілодобова аптека, 04.08.2019р. Зачинино, біля аптеки збирається черга, люди приходять цілують двері, матюкаються і йдуть шукати що ще відчинено після 21.00 в неділю. На дверях табличка "технічна перерва" яка згодом міняється на "компютер не працює". Після півгодиного чекання чую комент проходячої працівниці цієї ж аптеки "Не чекайте, всі на дні народжені, будуть за 1.5 години. Вони також люди...". Це не перший випадок коли аптека зачинена ЦІЛОДОБОВА!!!!! Працівники цього закладу, Я розумію що днюха в шефині важливіша нашого здоров'я і вам насрати на те що ви працюєте цілодобово... ви ж також люди...", - написав на адресу редакції "Звістки" мешканець Борщева Андрій Греськів.

Переглядів: 2515


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: