Головна » 2021 » Березень » 31 » Майже половина населення Тернопільщини вже перехворіла коронавірусом

Майже половина населення Тернопільщини вже перехворіла коронавірусом

23.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1208
Понад 40% жителів Тернопільщини хворіли на COVID-19. Такі результати тестувань обласного лабораторного центру. А за дослідженнями львівських епідеміологів, з вірусом вже зіткнулося близько половини жителів регіону.

За результатами ПЛР-досліджень, COVID-19 лабораторно виявлено у 54078 жителів Тернопільщини. Однак епідеміологи переконані, що хворобу перенесли значно більше людей. Це підтверджують результати ІФА-досліджень.

«Результати іфа-тестувань дають підстави стверджувати, що понад 40% жителів області вже мають природним шляхом набутий імунітет. Дослідження наших львівських колег засвідчують, що більше населення України мають антитіла. Для того, щоб епідемія знизилася, необхідний колективний імунітет на рівні 70-80%», – зазначив епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев.

Учора на Тернопільщині діагностували 200 нових випадків коронавірусу. Одинадцять людей протягом доби померло з підтвердженим діагнозом COVID-19. Від початку пандемії коронавірус забрав життя майже 765 жителів краю.

ЗЗ
Переглядів: 1208


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: