Головна » 2021 » Березень » 19 » Мати морила голодом 6-річну дитину: двері у квартиру довелося виламувати (ВІДЕО)

Мати морила голодом 6-річну дитину: двері у квартиру довелося виламувати (ВІДЕО)

28.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1104
У Києві мати морила голодом свою 6-річну дочку. Дівчинка не ходила до школи й у квартирі поліція виявила страшний бардак, відкриті вікна і повну відсутність їжі.

Деталі повідомили сюжеті Національної поліції міста Києва.В поліцію зателефонували жителі будинку на вулиці Осиповського в Подільському районі столиці. Вони повідомили, що з квартири 32-річної жінки доносяться страшні крики та розповіли, що там проживає 6-річна дівчинка. Вони були стурбовані безпекою дитини.

За вказаною адресою виїхали патрульні поліцейські, які спробували поспілкуватися з жінкою через закриті двері. Господиня квартири категорично відмовилася відкрити двері співробітникам поліції й нецензурно висловлювалася в їхню адресу. Патрульні помітили з вулиці, що всі вікна у квартирі відкриті навстіж, а це явно сигналізувало про те, що дитина в небезпеці. Поліцейським довелося виламувати двері у квартиру.

Там вони виявили 32-річну жінку в неадекватному стані та 6-річну дівчинку. Дитина зізналася, що вже кілька днів нічого не їла і не відвідувала школу. У квартирі поліцейські виявили страшний бардак і абсолютно порожній холодильник.

На місце події викликали медиків, які оглянули дівчинку й у задовільному стані госпіталізували у лікарню. Маму дівчинки забрала спеціалізована бригада в іншу медустанову.

Подальшу долю дитини будуть вирішувати соціальні служби. Зараз проводиться перевірка, за результатами якої буде прийнято відповідне процесуальне рішення.Переглядів: 1104


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: